Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Memur Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Memur Alımı

5 Mayıs 2016 Tarihinde Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Tarafından İşçi Alım İlanı Yayınlandı. Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu İşçi Alımı Yapılacak. Başvurular 15 Gün İçerisinde İş Kur İl Müdürlüğü veya Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Yapılacaktır.

5 Mayıs 2016 Tarihinde Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Tarafından İşçi Alım İlanı Yayınlandı. Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu İşçi Alımı Yapılacak. Başvurular 15 Gün İçerisinde İş Kur İl Müdürlüğü veya Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Yapılacaktır.

Kamu işçi alımlarına tahsil düzeyine göre geçerli kamu personeli seçme sınavından en az 60 puan almış olmaları gereklidir. Aşağıdaki her bir bölüm ayrı bir unvandan personel alım şartlarını göstermektedir. Şartları tutan adayların başvuru için İş Kur üzerinden iş ilan numarası ile yapılacaktır.

Büro Personeli (Memur) alımı için: Lise ve dengi okul mezunu olmak. İş İlan No (00003217470).

Büro Personeli (Memur)alımı için: Ortaöğretim kurumlarının muhasebe ve finansman alanının alt dalı olan bilgisayarlı muhasebe bölümünden mezun olmak. İş İlan No (00003217463).

Kamarot alımı için: Lise ve dengi okul mezunu olmak. Güncel Kamarot yeterliliğine sahip olmak. Aşçı olarak çalışmış olmak ve çalıştığını belgelemek şart. İş İlan No (00003213063).

Yazılım Teknikeri alımı için: Meslek Yüksekokulların Bilgisayar Teknolojisi, Bilişim Sistemleri bölümlerinden birinden mezun olmak. C#, ASP.NET alanında 3 yıl deneyimli. İyi düzeyde cyristal report vb. Raporlama araçlarını kullanıp yazılım geliştirmesi yapabilen. İleri düzeyde MS SQL, T-SQL platformda yazılım geliştiren. Javascript, CSS, HTML konularında bilgi sahibi olmak. İş İlan No (00003213231).

Büro Personeli (Memur) alımı için: Önlisans mezunu olmak. Bilgisayar kullanmayı bilmek. İş İlan No (00003217476).

Büro Personeli (Memur) Alımı için: En az dört yıllık eğitim veren siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri mezun olmak. Yabancı dil bilmek tercih sebebidir. Bilgisayar kullanmayı bilmek şart. İş İlan No (00003217509).

Sistem Mühendisi alımı için: Üniversitelerin mühendislik fakültelerinin Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektronik Haberleşme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmak. VMWARE Sanal İşletim Sistemi (server ve masaüstü) konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak. Windows 2008/2012 server işletim sistemlerinde deneyimli olmak. Exchange 2010/2013 (mail yönetimi, arşivleme ve yedekleme) konusunda bilgi sahibi olmak. İş İlan No (00003213134).

Yazılım Mühendisi alımı için: Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmak. En az 3 yıl Net platformunda web tabanlı kurumsal yazılım geliştirdiğini belgeleyebilecek. ERP yazılım geliştirme tecrübesine sahip olmak. Microsoft NET (Web, Windows) ile yazılım geliştirme çalışmaları içerisinde bulunmuş. C#, Ado.Net, ASP.NET, Entity Framework, MVC, WCF, SOA, XML web servisleri hakkında ileri derece hakim olmak şart. İş İlan No (00003213196).

Gemi Makineleri İşletme Mühendisi alımı için: Üniversitelerin gemi makineleri işletme mühendisliği bölümünden mezun olmak. İş İlan No (00003217513)

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.