Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 30 kişi olarak açıklandı. Başvurular 28 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Beyoğlu Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel alınacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 30 kişi Deniz Trafik Operatörü olarak istihdam edileceği açıklandı.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel Alımı 30 kişi Deniz Trafik Operatörü için şartlar: Geçerliliği devam eden uzakyol kaptanı yeterlilik belgesine sahip olması, Uzakyol kaptanı olarak en az bir yıl deniz hizmeti tecrübesine sahip olması, Kuruluşça yapılacak mülakat sınavına kadar KPDS ( Kamu Perseneli Yabancı Dil Tespit Sınavı), ÜDS ( Üniversiteler Arası Yabancı Dil Sınavı) ve YDS(Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) sınavlarının en az birisinden en az 60 veya TOFEL en az 72 (İBT) veya GASM tarafından düzenlenen Denizcilik İngilizcesi sınavından en az 75 alması, Mesleği ile ilgili masrafları kuruluşça karşılanacak yurt içi ve yurt dışı eğitimlere katılacağına, süresi kuruluşça belirlenen asgari 2 yıl çalışma süresine uyacağına, asgari çalışma süresine uymadan istifa, cezai nedenle iş akdi fesh nedenleriyle kuruluştan ayrılması durumunda eğitim masraflarının kanuni faizi ile kendisinden tahsil edileceğine dair "Taahhütname" ve veya "Yurt Dışına Gönderilen Kamu Personeli ve Yurt İçinde Eğitime Tabi Tutulacak Personeline Mahsus Yüklenme Senedi ve Muteber İmzalı Kefalet Senedini" noter huzurunda imzalanıcaktır. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003517231 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 28 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Okulundan mezun ibaraesi düşülen ilanda lise, önlisans ve lisans mı olduğu belirtilmemiştir.

Ayrıca Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emekliye ayrılmış olmaması, Bu kapsamda işe alınacak aday, Deniz Trafik Operatörü adayı olarak işe başlatılır. Deniz Trafik Operatörü Adayı olarak göreve başlatılacak personelden, Gemi Trafik Hizmetleri Sistemlerinin Kurulmasına ve İşletilmesine İlişkin Yönetmelik uyarınca belirlenmiş olan görev başı eğitimini, görev alacağı hizmet bölgesindeki gemi trafik hizmetlerinde başarıyla bitiremeyenlerin iş sözleşmeleri 4857 sayılı İş Kanunu uyarınca fesh olunur.

Başvuracak adaylar Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Beyoğlu istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 28 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. İstanbul iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum