Kıyı Emniyeti KPSS 60 ile Büro Memuru Başvuruları İŞKUR’da Başladı

Kıyı Emniyeti KPSS 60 ile Büro Memuru Başvuruları İŞKUR’da Başladı

İstanbul iş ilanları kapsamında yayımlanan personel alımları için güncel istihdam ilanları yayımlandı. Kıyı Emniyeti Müdürlüğü dahilinde yapılacak olan Büro Memuru görevlendirmeler için İŞKUR’d güncel başvuru süreci başlatıldı.

Kamu grubu personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ederken; İstanbul İş İlanları dahilinde yer alan kamu personeli alımı duyuruları kapsamında başvuru sürecinin başladığı bilgisi, ilgili adaylara sunuldu.

Kıyı Emniyeti İş İlanları

İlgili görevlendirme için Türkiye genelinden başvuruların alındığı açıklanırken; görev yeri İstanbul olacak alımlar için Kadıköy İş Kurumu Merkez Birimleri ilan detayları açıkladı.

Unvan ve Kontenjan Detayları

İki farklı istihdam duyurusu yayımlanırken; her iki alım için de Büro Memuru alımı yapılacağı açıklandı. Toplamda 5 Büro Memuru alımı yapılacak olup; bir ve dört kişilik olan ayrı duyurulara başvuru yapmak mümkün olacaktır.

Başvuru Şartları

Adayların Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü lisans mezuniyetine sahip olmaları şarttır. 18-35 yaş aralığında olan adayların ve İngilizce seviyesi çok iyi olan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

KPSS 60, YDS 80 asgari puan şartları aranmaktadır.

4 kişilik alım için bölüm farketmeksizin lisans mezunu olmak ve ayrıca İş Sağlığı ve İş Güvenliği belgesine sahip olmak şartı aranmaktadır.

Başvurular İŞKUR e-şube aracılığı ile 00006005024 ve 00006005042 numaralı ilanlar ile 27 Nisan 2021 gün sonuna kadar online olarak yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.