Kıyı Emniyeti KPSS Şartsız Genel Başvuru Kadrolu 16 Personel Alımı

Kıyı Emniyeti KPSS Şartsız Genel Başvuru Kadrolu 16 Personel Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda ülke geneli başvuru ile KPSS şartsız 16 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller daimi kadroda görev yapacaklardır.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu 16 Deniz Trafik Operatörü personel alınacaktır. 81 il başvuru ile İkamet şartı olmadan alınacak personeller için KPSS ve üst yaş şartı da yoktur. Detaylar haberimizde yer almaktadır.

Kıyı Emniyeti personel alımında başvuru zamanı ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 30 Ocak 2023 tarihine kadar İŞKUR üzerinden elektronik olarak, hizmet noktalarından şahsen ve Alo 170 hattını arayarak telefonla yapacaklardır.

Deniz Trafik Operatörü alımı için adaylarda aranan nitelikler nelerdir (16 personel).

Türk vatandaşı olmak, Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Uzakyol Kaptanı yeterlilik belgesine sahip olmak ve en az bir yıl deniz hizmeti tecrübesine sahip olmak, YDS İngilizce en az 60 puan almış olmak veya GASM tarafından düzenlenen Denizcilik İngilizcesi sınavından en az 75 veya kılavuz kaptan yeterliliği ile fiili olarak herhangi bir kılavuzluk teşkilatında kılavuz kaptan olarak çalışıyor olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik Kurumundan emekliye ayrılmış olmamak, Denizcilik alanında Lisans mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak.

Adaylar için İŞKUR başvuru numarası 00007285923’tür.

Başvuru ekranı.

Tüm ilanlar için tıklayın.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum