Kızılay En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Online Başvuru! KPSS Şartsız

Kızılay En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Online Başvuru! KPSS Şartsız

En Az İlköğretim mezunu olmak üzere KPSS şartsız başvuru yapılabilecek başvuru iş ilanları Kızılay bünyesinde alınıyor. Personel alımları başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

Türk Kızılay’ına Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı aranmadan yeni personel alımları yapılıyor. Güncel KPSS’siz personel alımlarına dair gerekli başvuru şartlarını, detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte Kızılay Çadır ve Tekstil A.Ş. bünyesinde olmak üzere güncel iş ilanları ve başvurulara dair tüm detaylar.

Türk Kızılay’ı kalite kontrol ustası alımı şartları

Kızılay Çadır ve Tekstil A.Ş. için Çadır üretim hattı kontrol tecrübesi bulunan, en az ilköğretim , ölçü aletlerini kullanabilen teknik resim bilgisi olan, askerlik hizmetini tamamlamış, üretim hatlarında ürün kontrollerini gerçekleştirmek, kontrol sonuçlarını üstlerine raporlamak, dikkatli ve çalışkan, SRC2- SRC4 ve tercihen E sınıfı ehliyeti olmak gerekmektedir.

Kızılay Kalite Kontrol Formeni alımı şartları

Kızılay Çadır ve Tekstil A.Ş. için Çadır üretim hattı kontrol tecrübesi bulunan, en az lise , ölçü aletlerini kullanabilen teknik resim okuma ve tolerans bilgisi olan, askerlik hizmetini tamamlamış, üretim hatlarında ürün kontrollerini gerçekleştirmek, kontrol sonuçlarını üstlerine raporlamak, dikkatli ve çalışkan, SRC2- SRC4 ve tercihen E sınıfı ehliyeti olmak gerekmektedir.

Personel alımı başvuru tarihleri

Türk Kızılay’ı bünyesinde Çadır ve Tekstil A.Ş.ye güncel Kalite Kontrol Ustası ile Kalite Kontrol Formeni alımı için başvurular 9 Aralık 2022 tarihine kadar aşağıdaki başvuru ekranları üzerinden yapılabilecektir. Başvuru iş ve işlemlerini hemen bu ekranlar üzerinden yapabilirsiniz:

Kalite Kontrol Ustası başvuru ekranı.

Kalite Kontrol Formeni başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum