Kızılay İlköğretim Lise Önlisans Lisans Personel Alımı Online Başvuruları

Kızılay İlköğretim Lise Önlisans Lisans Personel Alımı Online Başvuruları

En az ilköğretim mezunu olmak üzere Kızılay personel alımı başvuruları alınıyor. Türk Kızılay’ı personel alımları başvuru süreci ve tüm detayları bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte şartlar ve süreç.

Türk Kızılay’ına 2022 yılı Mayıs ayı kamu personel alımı başvuruları kapsamında EN AZ İLKÖĞRETİM mezunları olmak üzere LİSE, ÖNLİSANS ve LİSANS mezunu adayların da başvuru yapabileceği başvurular alınıyor. Süreci, şartları ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Personel alımı başvuru unvanları

Araç sevkiyat personeli alımı,

Operasyon uzmanı alımı,

Bilgi teknolojileri teknikeri alımı,

Mekanik işler teknikeri alımı olmak üzere 4 kadro için İLKÖĞRETİM, LİSE, ÖNLİSANS ve LİSANS adaylar başvurabilecektir. Sürece dair detaylar aşağıda haberimizde yer alıyor.

Kızılay personel alımları mezuniyet şartları

Araç Sevkiyat Personeli alımı için en az İlköğretim tercihen de ortaöğretim mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca B, C ve CE Sınıfı ehliyetine sahip, SRC 2-4 ve Psiko-teknik belgelerine sahip adaylar başvurabilir. Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf adaylar başvurabilecektir.

Operasyon Uzmanı alımı için Lisans (İİBF, Mühendislik, Lojistik Yönetimi bölümleri) Lojistik, Endüstri, Çevre, Tekstil mühendisliği mezunu olmak şartı var. Ayrıca B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen, Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, askerlik hizmetini tamamlamış adaylar başvurabilir.

Bilgi Teknolojileri Teknikeri alımı için üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak şartı var. MS Office Uygulamaları (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) kurulum ve sorunların giderilmesi şartları var.

Mekanik İşler Teknikeri alımı için Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarının Makine, Makine Resim Konstrüksiyon, Makine Ressamlığı veya Teknik Resim bölümünden mezun olmak gerekiyor.

Kızılay personel alımı başvuruları

Türk Kızılay’ı Araç Sevkiyat Personeli, Operasyon Uzmanı, Bilgi Teknolojileri Teknikeri alımları için başvurular 8 Mayıs 2022’ye kadar sürecektir. Mekanik işler teknikeri alımı için ise süreç 30 Nisan’da tamamlanıyor. İşte branşlar bazında başvuru ekranları.

Araç Sevkiyat Personeli başvuru ekranı.

Operasyon Uzmanı başvuru ekranı.

Bilgi Teknolojileri Teknikeri başvuru ekranı.

Mekanik İşler Teknikeri başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum