Kızılay KPSS Şartsız Personel Alımları İnternet Başvurusu Alacak

Kızılay KPSS Şartsız Personel Alımları İnternet Başvurusu Alacak

Türk Kızılay'ına Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan iki yeni personel alımı başvuru ilanları yayımlandı. Adaylar başvurularını online olarak yapacak. Detaylar bu haberimizde yer alıyor.

Türk Kızılay’ına KPSS şartı olmadan yeni personel alımları kapsamında iki başvuru ilanı yayımlandı. Kızılay kariyer ve yetenek yönetimi uzmanı alımı ile performans yönetimi uzmanı alımı yapacak. Adaylar başvurularını aşağıdaki “başvuru ekranı” üzerinden direkt olarak yapabilirler.

Başvuru Süreci

Kızılay personel alımına başvuru için adayların Kızılay Kariyer internet sitesine bireysel üye olmaları gerekiyor. Aşağıdaki başvuru ekranından başvurularınızı 18 Mart 2021 tarihine kadar yapabilirsiniz.

Kariyer ve Yetenek Yönetimi Uzmanı alımı başvuru şartları

Lisans mezuniyeti, (Tercihen İİBF, Mühendislik vb. bölümler), Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Seyahat ve sağlık engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, İlgili alanda en az 3 yıl deneyimi olan, Tercihen İyi seviyede İngilizce bilgisi (okuma yazma, konuşma) olan, MS Office ve Office 365 programlarına hâkim.

Aktif ERP kullanım bilgisine sahip (Tercihen SAP ilgili İK Modüllleri), Tercihen Success Factors “Succession and Development” modülüne hâkim, Kariyer ve yetenek yönetimi süreçlerine hâkim, Değerlendirme Merkezi uygulamaları bilgisi ve deneyimi olan, Yetkinlik değerlendirme sistemlerine hâkim, İletişim ve sunum yeteneği kuvvetli.

Çözüm ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve gelişim odaklı, Paydaş memnuniyetine önem veren, Değişim yönetimi yaklaşımı olan, Kavramsal düşünme becerisi gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Kriz yönetimi becerisi olan, Zamanı etkin yönetebilen adaylar başvurabilecek.

Performans Yönetimi Uzmanı alımı başvuru şartları

Lisans mezuniyeti, (Tercihen İİBF, Mühendislik vb. bölümler), İlgili alanda en az 3 yıl deneyimi olan, Tercihen İyi seviyede İngilizce bilgisi (okuma yazma, konuşma) olan,  MS Office ve Office 365 programlarına hakim.

Tercihen Success Factors “Performance Management and Goal Management” modülüne hâkim, Aktif ERP kullanım bilgisine sahip (Tercihen SAP ilgili İK Modüllleri), Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Seyahat ve sağlık engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen adaylar başvurabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.