Kızılay Yeni İş İlanları Yayımlandı! En Az Lise KPSS Şartsız Başvuru Ekranı

Kızılay Yeni İş İlanları Yayımlandı! En Az Lise KPSS Şartsız Başvuru Ekranı

Türk Kızılay’ı bünyesinde yeni iş ilanları yayımlandı. Kızılay’a KPSS şartı olmadan en az lise mezunlarının başvuru yapabileceği kadrolara dair tüm detayları ve süreci bu yazımızda bulabilirsiniz.

Türk Kızılay’ına personel alımı yapılacak. Kızılay bünyesinde Çadır ve Tekstil A.Ş. Üretim Birim Yöneticiliği bünyesinde Belirli Süreli Sözleşmeli Serigrafi Ustası, Dikim/Yapıştırma Ustası, Dikim/Yapıştırma/Kesim Usta Yardımcısı, Vasıfsız Personel alımı başladı. İşte en az lise KPSS şartsız Kızılay personeli olmak için tüm detaylar ve başvuru şartları.

Vasıfsız Personel Alımı İçin Başvuru Şartları

Çadır üretiminde malzeme taşıma, temizlik, paketleme ve el işlerinde görevlendirilmek üzere kendisine tevdi edilen işleri yerine getirmek, 45 yaşını geçmemiş olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Eğitime açık, Çözüm odaklı, Gelişime ve uzmanlaşmaya açık, Üretim hedefleri belirlenmiş kriter ve kalite standartları doğrultusunda üretim yapılmasına yardımcı olmak gerekiyor.

Dikim/Yapıştırma/Kesim Usta Yardımcısı Alımı İçin Başvuru Şartları

45 yaşını geçmemiş olmak, En az 2 yıl deneyimli olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Tercihen, sanayi tipi çift iğne dikiş makinesi, sanayi tipi tek iğne dikiş makinesi veya el tipi yapıştırma makinesinden birini kullanmasını bilen, Eğitime açık, Çözüm odaklı, Gelişime ve uzmanlaşmaya açık, Üretim hedefleri belirlenmiş kriter ve kalite standartları doğrultusunda üretim yapılmasına yardımcı olmak gerekiyor.

Dikim/Yapıştırma Ustası Alımı İçin Başvuru Şartları

45 yaşını geçmemiş olmak, En az 5 yıl deneyimli olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Sanayi tipi çift iğne dikiş makinesi kullanabilen, Sanayi tipi tek iğne dikiş makinesi kullanabilen, Yüksek frekans yapıştırma makinesi, T300 yapıştırma makinesi kullanabilen, Yukarıda belirtilen makinelerden en az ikisini kullanmasını bilen, Tercihen çift iğne dikiş makinesini kullanmasını bilen, Tecrübesi yüksek, teknik bilgiye sahip, Çalışma ve seyahat engeli bulunmayan, ağır işlerde çalışabilecek rahatsızlığı olmayan adaylar başvurabilir.

Serigrafi Ustası Alımı İçin Başvuru Şartları

En az lise ( Tercihen Önlisans Programlarından) mezun olmak, 45 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, İşletim sistemleri kurulum ve yönetimini bilen, Corel Draw, Adobe Photoshop, İllustrator, Flash, Indesing tasarım programlarına hakim ayrıca Ms Office (Word, Excel, Power Point) bilen,

Web yazılımı ve tasarımı php, html, css, jQuery yazılım dillerine hakim. MysQL veri tabanı yöneticiliği bilen, Dijital baskı süreçleri grafik tasarımı ve üretim yayın yönetimi reklam yapım süreçlerine hakim, Dijital baskı makineleri (Maxima inno uv dış mekan ve Ecotek dijital baskı) kullanım tecrübeli, teknik bilgiye sahip, Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, (Pankart, tır brandası, çadır üst logosu vb. logoların baskısını yapabilen), Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli adaylar başvurabilir.

Kızılay personel alımı başvuru süreci

Adaylar başvuru iş ve işlemlerini buradaki 4 farklı ilan için 19 Ekim 2022 tarihi mesai saatine kadar online tamamlamaları gerekiyor. Başvuru iş ve işlemleri için hemen Kızılay kariyer personel alımı ekranını kullanabilirsiniz.

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum