Kızılay’a Lise Önlisans Lisans Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Kızılay’a Lise Önlisans Lisans Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Türk Kızılay’ı bünyesinde Sağlık A.Ş. için yeni kadrolara en az ortaöğretim mezunu olmak üzere personel alımı başvuruları alınmaya başladı. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz ve başvurular.

Türk Kızılay’ı yeni kamu personel alımı başvuru ilanları yayımlandı. En az ortaöğretim “lise” olmak üzere önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek. Kızılay Sağlık A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere Genel Yoğun Bakım Hemşiresi alımı ile Türk Kızılay Bakım A.Ş., “Sosyal Duyarlılık” ve “Sosyal Hizmet” hassasiyeti doğrultusunda “yaşlı” bireylerin barınma, sağlık ve psiko-sosyal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Kızılay iştiraki için yeni Yaşlı Bakım Teknikeri personel alımı ilanı yayımlandı. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Genel Yoğun Bakım Hemşiresi alımı şartları

Sağlık Meslek Liselerinden ya da Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Özel Hastanede en az 2 yıl Genel Yoğun Bakım Ünitesi deneyimine sahip, Vardiyalı çalışma sistemine uygun, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, Mesleki ve kişisel gelişimini önemseyen, İstanbul’ da ikamet eden adaylar başvurabilir.

Yaşlı Bakım Teknikeri alımı şartları

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya bu alanda sertifikalı kurs almış, Alanında en az 2 yıl deneyime sahip, Fizik tedavi alanıyla ilgili yenilikleri takip eden, görsel sunumlar yapabilen, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar başvurabilir.

Personel alımı başvuru süreci

Kızılay personel alımı için başvurular başladı. Adaylar Genel Yoğun Bakım Hemşiresi alımı için başvuruları 22 Ağustos’a kadar, Yaşlı Bakım Teknikeri alımı için başvuruları da 31 Ağustos 2022’ye kadar yapabileceklerdir.

Genel Yoğun Bakım Hemşiresi alımı başvuru ekranı.

Yaşlı Bakım Teknikeri alımı başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.