Kocaeli Gebze Öğretmen Evi İşçi Alımı

Kocaeli Gebze Öğretmen Evi İşçi Alımı

T.C. Kaymakamlığı Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu tarafından personel alım ilanı yayınlandı. daimi tam olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 12 eylül 2016 tarihinde sona erecektir.

T.C. Kaymakamlığı Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu ’ ca  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Bulaşıkçı (stevart) unvanıyla kamu işçisi olarak daimi tam  süreyle istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 12 eylül 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Bulaşıkçı (stevart) alımı için : Yayımlanan ilanda aranan şartada; İş sağlığı Güvenliği Eğitimi almış olmak ve MEB onaylı hijyen belgesi sahibi olmak şartı aranacaktır. Mesai saatleri 11:30-20:00 ve 15:30-00:00 vardiye dönüşümlü olacaktır.

Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.Noter huzurunda kura çekimi 29 eylül 2016 tarihinde saat 14:00 Gebze Öğretmen Evi Konferans salonunda yapılacaktır. Kocaeli iş ilanları kariyer.

İlana başvuracak adayların 00003380196 iş ilan no ile Gebze Öğretmen evi ve Akşam Sanat Okulu ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 12 eylül 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir. 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.