Kocaeli Üniversitesi 62 Memur Alımı

Kocaeli Üniversitesi 62 Memur Alımı

Kocaeli Üniversitesi 62 En az Lise Mezunu Memur alım ilanı 05 Temmuz 2017 de yayınladı. Alınacak personeller için başvurular başlamış olup 19 Temmuz 2017 tarihinde son bulacaktır. KPSS sıralaması ile alım yapılacaktır.

Kocaeli Üniversitesine istihdam edilmek üzere 62 kişi istihdam edilecektir. KPSS grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular Şahsen veya posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 19 Temmuz 2017 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Üniversitenin Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddesinin (b) fıkrasına göre 2016 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınarak gerçekleşecektir.

Sakarya Üniversitesi 20 kişi için şartlar: Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik programından mezun olmak. 7 Sağlık Teknikeri için: Radyoterapi Bölümü Önlisans programından mezun olmak. (En az 1 yıl Kamu Hastanelerinin Radyoterapi Ünitesi’nde çalıştığını belgelemek). 2 Sağlık Teknikeri için: Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği Bölümü Önlisans programından mezun olmak. (En az 1 yıl Kamu Hastanelerinin Radyoterapi Ünitesi’nde çalıştığını belgelemek) ve Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği Bölümü Önlisans programından mezun olmak.

32 Hemşire için şartlar: Hemşirelik Bölümü Lisans programından mezun olmak. 1 Kişi Sağlık Fizikçisi için şartlar: Fen Edebiyat Fakültelerinin Fizik Bölümü Lisans programından mezun olmak. (En az 1 yıl Kamu Hastanelerinin Radyoterapi Ünitesi’nde çalıştığını belgelemek).

Başvuru şekli ve zamanı: Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen yapmaları gerek. Posta ile başvuruda bulunanların başvuruları geçersizdir. Başvuru tarihi 19 Temmuz 2017 Mesai bitimine kadar ŞAHSEN başvuru yapılabilir.

Başvuruda gerekli belgeler: Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir) ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

Başvurular 19 Temmuz 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına bizzat (Şahsen) müracaat etmeleri gerekmektedir. Bilgi almak isteyenler için Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Sözleşmeli Personel Şubesi adresinden alınabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.