Koçarlı Bağarası Sulama Birliği İşkur İş İlanları

Koçarlı Bağarası Sulama Birliği İşkur İş İlanları

Koçarlı Bağarası Sulama Birliği Başkanlığı 7 Temmuz 2017 Cuma tarihinde bir ilan yayınladı. Başvurular 17 Temmuz 2017 Pazartesi tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar başvurularını, 17 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzeri

Koçarlı Bağarası Sulama Birliği Başkanlığı 8 personel istihdam edeceğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre işe alımlarda aranan unvan Nezaretçi Ve Ustabaşı (Su İstihsal Ve Dağıtımı) oldu.

Nezaretçi Ve Ustabaşı (Su İstihsal Ve Dağıtımı) alımı için başvurular 17 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya İŞ-Kur resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen ilan numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların 00003887887 iş ilan numarası ile Aydin Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'ne veya İŞKUR resmi internet sitesine 17 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde açıklanmıştır:

Nezaretçi Ve Ustabaşı (Su İstihsal Ve Dağıtımı) alımı için aranan şartlar: Adayların en az ilköğretim en fazla ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olması gerekmektedir. İstihdam edilecek personele ücret olarak asgari ücret ve SGK ödenecektir. Adaylarda ikamet şartı da aranmakla beraber sadece Koçarlı ve Söke'de ikamet eden başvuru yapabilmektedir.

İşe alınan personel Sulama Birliği Başkanlığı görev sahasında çalıştırılacaktır. İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: Koçarlı Bağarası Sulama Birliği Başkanlığı Hizmet Binası’nda, 27 Temmuz 2017 tarihinde saat 10’da kura çekimi yapılacaktır.

Bu ilana Kişisel Durumu "Normal" olanlarla birlikte "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar da başvurabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.