Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü 3 Eski Hükümlü Alımı Yapacak

Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü 3 Eski Hükümlü Alımı Yapacak

Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü 22 Ağustos tarihinde personel alım ilanı yayınladı. İlan süresi 10 gün olarak belirtilmiştir.

Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı müessese ve işletme müdürlüklerine belirsiz süreli (daimi) iş sözleşmesi ile çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacaktır.

Manevracı ve harmancı unvanlarında 3 Eski Hükümlü işçi alımı yapılacaktır. Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü’nün talebi ilan edildikten sonra ilanda belirtilen şartları taşıyan adaylar, başvurularını Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine yapacaklardır.

Başvuru yapmak isteyen adayların dikkat etmesi gereken hususlar müessese ve işletme müdürlüğünün internet sitelerinde yayımlanacaktır. Çalıştırılacak işçiler Kütahya ili Garp Linyitleri İşletmesi Müessesi Müdürlüğü’nde Manevracı ve Harmancı olarak çalıştırılacaktır. Başvuracak olan adaylarda aranan mezuniyet şartı lise ve dengi okul mezunu olarak belirtilmiştir.

Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü, ilanı henüz İŞKUR internet sitesi üzerinden yayınlamamıştır. Alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sitesinde yayınlanmış olup İŞKUR üzerinde de çok yakın bir zamanda yayınlanıp alımlara başvurular başlanacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum