Konya Altınekin Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Konya Altınekin Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Konya Altınekin Belediye Başkanlığı İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 25 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Konya Altınekin Belediye Başkanlığı İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 25 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir. Konya Altınekin Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Şoför olarak istihdam edileceği açıklandı. Konya iş ilanları kariyer.

Konya Altınekin Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Şoför işçi için şartlar: Sürücü belgesi D sınıfı ehliyetine sahip olması, 1 Yıl iş deneyimi olması, Zemin süpürme operatörü olması, ilköğretim mezunu ( İlkokul ) olması ve Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Elektronik ortamda veya Şahsen 25 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Altınekin Belediye Başkanlığı 1 Şoför işçi alımı için istenen belgeler: Kimlik fotokopisi ( T.C. Numarası Yazılı ), Sürücü Belgesi D Sınıfı Ehliyet fotokopisi, 1 Yıllık İş deneyimini belgeleyecek her türlü çıktı veya SGK pirim dökümü, Diploma Fotokopisi ve Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Zemin Süpürme Operatörlük Belgesi olması gerekmektedir.

İlana başvuracakların sayısının fazla olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Konya Altınekin Belediye Başkanlığı istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 25 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.