Konya Ilgın Belediyesi Engelli işçi Alacak

Konya Ilgın Belediyesi Engelli işçi Alacak

Ilgın Belediye Başkanlığı Engelli işçi alacağını 26 Eylül 2017 de açıkladı.Başvurular başlamıştır.

Belediye alacağı işçi (Personel) noter kurası ile belirlenecektir. Başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup 12 Eylül 2017 de sona erecektir.

Alınacak işçi engelli olarak istihdam edileceğinden en az ilkokul en çok lisans mezunu adaylar başvurabilir. İşin süresi daimi olarak açıklanmıştır.

Başvuracak adaylarda aranan bazı şartlar. MEB onaylı pet Hayvancılığı ve başıboş hayvanlara yaklaşma ve müdahale tekniği belgesi olan adaylar başvurabilir.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Başvuracak sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilir.

Alınacak işçi Konya adresine istihdam edilecektir. İlana başvuruda bulunan kişilerin tercih edilen kadro için aranan başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

Başvuracaklar başvurularını işkurumu üzerinden veya Konya Ilgın Belediye Başkanlığı adresine başvuru yapabilirler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.