Konya Memur İşçi Alımı 2017

Konya Memur İşçi Alımı 2017

Konya Memur ve işçi Alım ilanı yayınladı. KPSS 60 puan olan adaylar başvurabilecekler. 05 Mayıs 2017 de alım Büro memuru ve işçi alım ilanı yayınlandı.Başvurular 19 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar 08 Mayıs 2017 de başvuru başlayaca

Konya Yunak Belediye Başkanlığı Sözleşmeli Memur ve  İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi büro memur (Genel), 1 kişi Büro memuru (sevk ve tesellüm), 1 kişi büro memuru (idari işler), 1 kişi büro memuru (Maliye), 1 kişi kepçe operatörü, 1 kişi şoför yük taşıma ve 1 kişi greyder beko loder operatörü olmak üzere toplam 7 kişi alınacaktır. Başvurular iş kurumu üzerinden internetten veya şahsen 19 Mayıs 2017 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Yunak Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi büro memur (Genel) için şartlar: Önlisans mezunu Bilgisayar sertifikası, kişisel gelişim sertifikası, Temel iş sağlığı sertifikası olan KPSS P93 puan türünden 60 puanı bulunan adaylar başvurabilecekler.

1 kişi kepçe operatörü, 1 kişi şoför yük taşıma ve 1 kişi greyder beko loder operatörü için şartlar: En az ilkokul en çok lise ve dengi mezun, G ve E sınıfı sürücü ehliyeti, Greyder beko loder operatörlük belgesi, ilk yardım belgesi ve İş sağlığı belgesi olan adaylar başvura bilecek.

1 kişi Büro memuru (sevk ve tesellüm), 1 kişi büro memuru (idari işler), 1 kişi büro memuru (Maliye) için şartlar: Lise mezun, Bilgisayar sertifikası, İnsan kaynakları yönetim sertifikası ve ilk yardım sertifikası olması gerekmektedir.

Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı, Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik durum belgesi, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge.) ve İş talep dilekçesini doldurarak teslim edilecektir.

Başvuracak adaylar Konya Yunak Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur Üzerinden veya şahsen 19 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.