Konya Milli Eğitim Müdürlüğü İşçi Alımı

Konya Milli Eğitim Müdürlüğü İşçi Alımı

Konya Milli Eğitim Müdürlüğü En az İlkokul En çok Lise Mezun İşçi Alım ilanı 17 Temmuz 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 26 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmayan ilana alımlar noter kurası ile yapılacaktır.

Konya Milli Eğitim Müdürlüğü 17 Temmuz 2017 de Beden İşçisi Genel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Beden İşçisi Genel olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 26 Temmuz 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 08 Ağustos 2017 tarihinde Saat 10:00 ile 11:00 arasında Konya Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Beden işçisi Genel 2 kişi için şartlar: En az İlkokul En çok lise olmak gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003900782 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 26 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. İlana Terörle Mücadelede Yaralanan (TMY) başvurabilirler.

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Konya Milli Eğitim Müdürlüğü istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 26 Temmuz 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.