Konya SYDV Personel Alımı

Konya SYDV Personel Alımı

Konya SYDV Personel 17 Kasım 2016 da Alım İlanı Yayınladı. Hadim Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 1 kişi personel alacak olup başvuru son 23 Kasım 2016 tarih olarak açıklanmıştır.

Konya SYDV Personel 17 Kasım 2016 da Alım İlanı Yayınladı. Hadim Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 1 kişi personel alacak olup başvuru son 23 Kasım 2016 tarih olarak açıklanmıştır. Konya Valiliği Hadim Kaymakamlığı SYDV 1 kişi amaca yönelik geçici personel ihtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı.

Hadim Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü 1 kişi amaca yönelik personel için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 Yaşını bitirmiş olması, 45 Yaşından büyük olmaması ve İlköğretim muzunu olanlarda başvura bilmektedir. Proje gereği Kömür Dağıtım işinde çalışacağından (B) Sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması şart. Konya iş ilanları kariyer.

Başvuracak adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip olması gerekmektedir.

Konya Hadim SYDV alımına başvuracaklar için gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış), Varsa Diploma Fotokopisi, Konya Valiliği Hadim Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Konya Valiliği Hadim Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 1 kişi personel alımına başvuracak adaylar Konya da ikamet edecek olup son 23 Kasım 2016 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum