Konya SYDV Personel Alımı 2017

Konya SYDV Personel Alımı 2017

Konya SYDV Personel Alım İlanı Yayınladı. Hadim Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 2 kişi personel alacak olup başvuru son 29 Ocak 2017 tarih olarak açıklanmıştır.

Konya Valiliği Akşehir Kaymakamlığı SYDV 2 kişi amaca yönelik geçici personel ihtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı.

Akşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü 2 kişi amaca yönelik personel için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 Yaşını bitirmiş olması ve İlköğretim muzunu olanlarda başvura bilmektedir. Konya iş ilanları kariyer.

Başvuracak adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip olması gerekmektedir.

Konya Akşehir SYDV alımına başvuracaklar için gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış), Varsa Diploma Fotokopisi, Konya Valiliği Akşehir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Konya Valiliği Akşehir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 2 kişi personel alımına başvuracak adaylar Konya da ikamet edecek olup son 23 Ocak 2017 Başvuru başlayıp 29 Ocak 2017 son bulacağından anılan tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.
Başvurular şahsen yapılacak olup başvuruda istenen belgelerle birlikte yapılacaktır. Posta, kargo ve diğer bir yolla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurusu alınan adaylar mülakata tabi tutulacaklardır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.