Konya ve Gaziantep SYDV İşçi Alımı

Konya ve Gaziantep SYDV İşçi Alımı

Konya ve Gaziantep Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı İşçi alım ilanı yayınladı. Yapılan açıklamada 3 kişi bayan ve Bay ihtiyaç olup başvurular başlamış olup son 07 Temmuz 2017 tarih mesai bitimi olarak belirtilmiştir.

Konya Ahırlı ve Gaziantep SYDV Personel yapılan ilanda 3 kişi ihtiyaç olup 1 kişi Muhasebeci ve 2 kişi Yalnız Değilsiniz Sosyal Hizmet Projesi Kapsamında Beden İşçisi Hizmetlerinde istihdam edilecektir. Konya 2 kişi En az İlkokul mezun Bayan işçi alacak olup Gaziantep muhasebeci 1 kişi alacaktır.

Konya ve Gaziantep Valiliği Ahırlı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı İstihdam edilmek üzere 4857 sayılı iş yasası uyarınca şartları tutan adaylar arasından 3 kişi Eleman çalışacak personel alımı yapılacaktır. Konya için İrtibat kişi Ayşe Yiğit olup Telefon 0332 481 43 82 ve Gaziantep için Şahsen Kuruma Başvuru Yapılacaktır.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması, 18 – 40 yaşları arasında olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı vücut sakatlığı ve özrü bulunmaması, Adli ve idari soruşturma sonucunda çalışmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Ayrıca sosyal hizmetleri konusunda istihdam edileceğinden başvuruların içerisinden öncelikle sertifika sahibi olanlar tercih edilecek olup sertifikalı başvuruların olmaması halinde projenin amaçları doğrultusunda tüm başvurular Mütevelli Heyetince değerlendirilerek personel alımı gerçekleştirilecektir. İşyeri çalışma yeri Konya ve Gaziantep olarak açıklanmıştır.

Başvuracaklar için istenen belgeler: Sözleşmeli iş talep formu, Bitirdiği okul veya çıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti, işe konu sertifika veya belgenin fotokopisi (aslı görülerek), Nüfus cüzdan fotokopisi, 6 Adet fotoğraf, Çalışmasına engel olmayacağını gösteren rapor ve varsa iş deneyim belgeleri fotokopisi ve kendi el yazısı ile özgeçmişini belirten CV olması gerekmektedir.

Konya ve Gaziantep Valiliği Ahırlı Kaymakamlığı SYDV Personel yapılan ilana başvuracaklar en geç 07 Temmuz 2017 tarihi mesai bitimine kadar Konya Gaziantep Valiliği Ahırlı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğüne istenen belgeler ile birlikte şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.