Köprüköy Belediyesi KPSS 60 En Az Lise Daimi 9 Personel Alımları

Köprüköy Belediyesi KPSS 60 En Az Lise Daimi 9 Personel Alımları

Köprüköy Belediye Başkanlığı tarafından Yerel Yönetimler duyuru sayfasında yayınlanan ilana göre KPSS 60 puan ile en az Lise mezunlarından olmak üzere toplamda 9 personel alımı yapılacağı belirtiliyor.

Yerel Yönetimler sayfasında paylaşılan ilana göre Erzurum İli Köprüköy Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 60 puan ile en az lise mezun toplam 9 kamu personeli alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvuru işlemlerini 20 – 25 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını elektronik ortamda info@koprukoy.bel.tr adresine, Şahsen ve İadeli taahhütlü posta yolu ile Şehitler Mahallesi Cumhuriyet Cad No:92/1 KÖPRÜKÖY / ERZURUM adresinde yapacaklardır.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak ve En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları aranmaktadır.

Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni için aranan nitelikler (6 personel)

Herhangi bir ortaöğretim kurumdan (lise veya dengi okul) mezun olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek ve 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni için aranan nitelikler (1 personel)

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Kamu Yönetimi, İşletme veya İktisat programlarının birinden mezun olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek ve 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 65 puan almış olmak.

Tekniker için aranan nitelikler (1 personel)

Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Önlisans programından mezun olmak ve 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Mühendis için aranan nitelikler (1 personel)

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak ve 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.