Korkut Ata Üniversitesi 3 Kamu Personel Alım İlanı

Korkut Ata Üniversitesi 3 Kamu Personel Alım İlanı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Personel Alım ilanı 11 Ağustos 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 21 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Açıklanan ilanda KPSS 60 puan şartı bulunmakta olup 3 kişi Kamu Memur olarak istihdam edilecektir.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörlüğü Kreş ve Gündüz Bakımevi Personel Daire Başkanlığında görevlendirilmek üzere 3 kişi Kamu Personeli olarak görevlendirilecektir. Başvurular 11 Ağustos 2017 tarihinde başlamış olup 21 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir.

Başvuracak adaylar için Başvuru adresi yeri ve şekli: Adayların müracaatlarını 11 Ağustos 2017 – 21 Ağustos 2017 tarihleri arasında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Kampüsü şahsen yapmaları veya internetten iş kurumu üzerinden yapılması gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Adaylardan İstenen Belgeler: Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylısı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Naklen atanacaklar için onaylı hizmet belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Fotoğraf (2 Adet), Adli sicil belgesi ve Sağlık raporu olması gerek.

Okul Öncesi Öğretmeni pozisyonu için 3 kişi için Şartlar: Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans mezunu ve en az (2) yıl süreyle çalışmış olması gerekmektedir. (SGK) Hizmet süresini gösteren Sigorta Prim belgesi ile birlikte müracaat edeceklerdir 2 yıl deneyimli varsa müracaat edebilecektir. İş Kurumu 00003959487 ilan no ile internetten başvuru yapılabilir.

Taleplere Ülke genelinden başvuru kabul edilecektir. Talep için 2016/2017 (KPSSP10 Puanı geçerli olup, en az (60) Puan alan Adayların başvuruları kabul edilecektir. Aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla İşgücü Talebinden İş arayanın tercihi doğrultusunda sadece birine başvuru yapılabilecektir.

Adaylar başvurularını Korkut Ata Osmaniye Üniversitesi Rektörlüğü adresinde bulunan İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak çıktısı ile birlikte erkek adaylar için askerlik terhis, tecil, muafiyet belgelerinin aslı ve fotokopisi ile birlikte Osmaniye Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı’na 21 Ağustos 2017 tarihine kadar şahsen veya İŞKUR İnternet sayfasından başvurmaları gerekmektedir. Adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.