KOSGEP Başkanlığı 8 Kamu Memur Alımı

KOSGEP Başkanlığı 8 Kamu Memur Alımı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme idaresi Başkanlığı istihdam edilmek üzere 10 Temmuz 2017 de Kamu Memur Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 8 kişi olarak açıklandı. Başvurular 10 Temmuz 2017 başlamış olup 08 Ağustos 2

Küçük ve Orta Ölçekli işletmeleri Geliştirme ve Destekleme idaresi Başkanlığı (KOSGEP) 8 Kamu Memur alacağını açıkladı. Başvurular sistemden yapılacak olup Şahsen Başvuru Formu’nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle istenilen belgelerle birlikte en geç 08 Ağustos 2017 tarihi saat 17:00’a kadar KOSGEB Başkanlık Binası (Harman Mah. Abdülhak Hamit Cad.No:66 P.K:06260 Altmışevler Mamak Ankara) elden teslim edilmek suretiyle yapılacak olup  posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuracaklar 08 Ağustos 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Küçük ve Orta Ölçekli işletmeleri Geliştirme ve Destekleme idaresi Başkanlığı, Bilgi işlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek 6'ncı maddesi ve bu maddeye dayanılarak 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli kuruluşlara Personel istihdamına ilişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik'in 8'inci maddesi uyarınca alınacaktır. Başvuruya KPSS 2017 Yılı ve 2017 Yılı puanları geçerli olacaktır.

Başvuru için gerekli belgeler: Fotoğraflı Başvuru Formu, diploması fotokopisi veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti. (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurumumuzca onaylanacaktır.), Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge, Son altı ay içinde alınmış Adli Sicil Belgesi ve Detaylı Özgeçmiş olması lazım.

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, Elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik Bölümlerinden fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Başvurular 10 Temmuz 2017 – 08 Ağustos 2017 (saat 23:59'a kadar) tarihleri arasında elektronik ortamda İnternet adresinde yer alan Sınav Başvuru Sistemine T.C. Kimlik Numarası girilmek suretiyle Form doldurulacaktır. Şahsen başvuru yapılacak olup posta veya kargo yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

KOSGEP Genel Müdürlüğü Kamu Memur Alımı ilan Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.