KPSS 2021 Sözleşmeli Memur Alımı Sonucu Atama Duyurusu

KPSS 2021 Sözleşmeli Memur Alımı Sonucu Atama Duyurusu

KPSS 2021/7 yerleştirme sonucuna göre sözleşmeli personel pozisyonuna atama işlemleri duyurusu yayımlandı. İşte memur atama belgeleri.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ÇSİB Personel Genel Müdürlüğü tarafından KPSS 2021/7 yerleştirmesi sonucu atama duyurusu yayımlandı. İşte atama belgeleri ve tüm detaylar.

KPSS sonuçları

ÖSYM tarafından KPSS 2021/7 Yerleştirme işlemleri ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ÇSİB taşra teşkilatı emrine sözleşmeli personel pozisyonuna yerleştirilen adayların atamalarının yapılabilmesi için dilekçe ekinde istenilen belgeler ile birlikte 30 Kasım 2021 tarihine kadar Bakanlığımız Personel Genel Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerektiği duyuruldu.

KPSS Sözleşmeli Personel Atama İşlemleri

3 Mayıs 2002 tarihli ve 24744 sayılı resmi gazetede yayımlanan "Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmeliğin" 25 inci maddesinde yer alan; "...atama için öngörülen koşullara uymayan veya gerekli belgeleri süresi içinde getiremeyen adayların atamaları yapılamaz." hükmü gereğince, teslim tarihinin son günü olan 30 kasım 2021 salı günü mesai bitimine kadar belgeleri teslim etmeyenlerin atamaları yapılmayacaktır.

Memur atama belgeleri

  • Dilekçe,
  • Atama Başvuru Formu,
  • Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Devlet Memuru veya Sözleşmeli Personel olarak görev yapmış ve halen görev yapmakta olanlar için hizmet belgesi isteniyor.

KPSS atama duyurusu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum