KPSS 50-57 Puanlarla Kadrolu Yeni Şoför VHKİ Alımı Açıklandı

KPSS 50-57 Puanlarla Kadrolu Yeni Şoför VHKİ Alımı Açıklandı

Kamuya ilk defa atanmak üzere yeni memur alım ilanı yayımladı. Kamu kurumu bünyesinde yeni ve kadrolu memur personel atama başvuru süreci ve şartları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Şaphane Belediyesi tarafından kadrolu yeni memur personel alımı başvuru ilanı yayımlandı. Kadrolu statüde olmak üzere 11 ve 12. Derece kadrolara Genel idari Hizmetler sınıfı olmak üzere şoför alımı ile VHKİ alımı yapılacak. Güncel ve yeni başvuru kılavuzuna dair gerekli tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda hazırladık.

Şaphane Belediyesi memur alımı genel başvuru şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48'inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir. Bu kapsamda;

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk ceza kanununun 53'üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak gerekiyor.

V.H.K.İ. kadrosu için, MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okuldan Bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak gerekmektedir. Mezuniyetler ve kontenjanlar:

Kamu personel alımı başvuru kontenjan ve mezuniyetler

1 Şoför alımı GİH sınıfı 12. derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İşletme, İktisat, Halkla İlişkiler Bölümlerinin birinden mezun olmak, en az (D) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, KPSS’den en az 50 puan gerekiyor.

1 V.H.K.İ. alımı GİH sınıfı 11.derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İşletme, İktisat, Halkla İlişkiler Bölümlerinin birinden mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek gerekiyor. KPSS’den en az 57 puan gerekiyor

Kadrolu memur alımı başvuru süreci

Adaylar başvurularını 21 Eylül ile 23 Eylül 2022 tarihleri arasında başvuru iş ve işlemlerini yapabileceklerdir. Başvurular belediyeye şahsen, posta ile veya internetten e-posta ile yapılabilecektir. Gerekli tüm detayları hemen aşağıdaki başvuru kılavuzundan inceleyebilirsiniz.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/aphane-belediyesi-memur-alimi-ilani.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum