KPSS 50 60 Lise Önlisans Kamu Memur Alımı Başvuruları Alınıyor

KPSS 50 60 Lise Önlisans Kamu Memur Alımı Başvuruları Alınıyor

En Az Lise olmak üzere önlisans mezunlarının da başvuru yapabileceği ikamet şartsız tekniker, teknisyen, koruma ve güvenlik alımı ile şoför alımı başvuruları alınıyor. İşte sürece dair tüm detaylar.

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS 50 ve 60 puanlarla LİSE ve ÖNLİSANS memur alımı başvuruları tamamlanıyor. Kamuya sözleşmeli güncel personel atama başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda. İşte Balıkesir Üniversitesi bünyesinde KPSS puan sırasına göre MÜLAKATSIZ memur personel alımı başvuru süreci ve tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Kamu personel alımı (Genel Şartlar)

Başvuru için 657 DMK’daki şartları taşımak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak ve nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmamak şartı var.

Balıkesir Üniversitesi memur alımı mezuniyet şartları

1 Tekniker alımına başvuru için Sahne Işık ve Ses Teknolojileri, Elektronik Teknolojisi veya Elektronik Haberleşme Teknolojisi Önlisans KPSS 60 puan gerekiyor

1 Tekniker alımına başvuru için Peyzaj ve Süs Bitkileri Yetiştiriciliği, Bitki Koruma veya Tarla Bitkileri Önlisans KPSS 60 puan gerekiyor

2 Teknisyen alımına başvuru için lise Elektrik veya Elektrik-Elektronik Teknolojileri KPSS 60 puan gerekiyor

1 Teknisyen alımına başvuru için lise Makine Teknolojisi KPSS 60 puan gerekiyor

3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımına başvuru için lise KPSS 50 puan gerekiyor. Ayrıca bu kadro için silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve diğer hususlar da yer alıyor.

2 Destek Personeli (Şoför) alımına başvuru için lise KPSS 50 puan gerekiyor. D sınıfı sürücü belgesine sahip olanlar başvurabilir.

8 Destek Personeli (Temizlik) alımına başvuru için lise KPSS 50 puan gerekiyor

Sözleşmeli kamu memur alımı başvuru süreci

Balıkesir Üniversitesi tarafından 4/B memur personel alımı için başvurular 4 Temmuz’a kadar yapılabilir. İşte mülakatsız KPSS ile memur alımı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN başvuru kılavuzuna GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/balikesir-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.