KPSS 50 60 Puanlarla Lise Memur Alımı Online Başvuru Sona Eriyor

KPSS 50 60 Puanlarla Lise Memur Alımı Online Başvuru Sona Eriyor

KPSS 50 ve 60 puanlarla olmak üzere lise mezunlarının başvurabileceği kadrolar için başvurular tamamlanıyor. İş İlanları başvuru şartları ve tüm detaylar.

Kamu kurumu tarafından Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS 50 ile 60 puanlarla olmak üzere yeni memur alımı başvuruları tamamlanıyor. Sinop Üniversitesi sözleşmeli 4/B memur alımı mülakatsız olmak üzere KPSS puan sırasına göre yapılacak. İŞ İLANLARI KAERİYER olarak hazırladığımız ilan haberine dair tüm detaylar:

sinop-universitesi-personel-alimi.jpg

Sinop Üniversitesi memur alımı (Genel Şartlar)

Adayların başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan şartları taşıması gerekiyor. Diğer KPSS ile mezuniyetlere dair detaylar şu şekildedir:

Kamu personel alımı (Mezuniyetler)

  • 11 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı için adayların lise mezunu olması ve 2020 KPSSP94 puan türünden en az 60 ve üzeri puan almış olmasu gerekiyor.
  • 18 Destek Personeli alımı için adayların lise mezunu olması ve 2020 KPSSP94 puan türünden en az 50 ve üzeri puan almış olması gerekiyor.
  • 1 Teknisyen alımı için lise mezunu olması ve ayrıca liselerin kimya alanı ve dallarından veya laboratuvar hizmetleri alanı ve dallarından mezun olması gerekiyor. 2020 KPSSP94 puan türünden en az 60 ve üzeri puan almış olması şartı var.

lise-memur-alimi-basvurulari.jpg

Sözleşmeli memur alımı başvuru tarihleri

Sinop Üniversitesi sözleşmeli 4/B memur alımı için başvurular 10 Ocak’ta sona erecek. Aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden gerekli iş ve işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

>>> Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/sinop.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum