KPSS 50 60 Puanlarla Lise Önlisans Lisans Güncel Memur Alımı

KPSS 50 60 Puanlarla Lise Önlisans Lisans Güncel Memur Alımı

Kamuya KPSS 50 ve 60 puanlarla olmak üzere güncel memur alımı başvuruları tamamlanıyor. Düzce Üniversitesi güncel personel alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık. İşte detaylar.

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS 50 ve 60 puanlarla olmak üzere lise, MYO ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği üniversite personel alımı süreci tamamlanıyor. Düzce Üniversitesi 4/B sözleşmeli memur alımı yapıyor. Günce memur personel alımı başvuru detayları ve tüm süreci İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde bulabilirsiniz.

Sözleşmeli memur alımı başvuru genel şartları

Sözleşmeli 4/B memur alımı için başvurularda adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşıması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması,  arşiv araştırması sonucu olumlu olması gerekiyor. Ayrıca tüm mezuniyetlerde 2022 KPSS puan türlerinden 50 veya 60 puana sahip olması gerekiyor. Puanları ve mezuniyetleri hemen bu yazıdan inceleyebilirsiniz.

Düzce Üniversitesi memur personel alımı mezuniyet şartları

2 Destek Personeli alımı kadrosuna başvuru için adayların liselerin Bahçecilik bölümünden mezun olması veya liselerin herhangi bir bölümünden mezun olup Bahçe Bakımı ve Peyzaj kurs sertifikasına sahip olması gerekiyor. KPSS’den en az 50 almak, 35 yaşını doldurmamış olmak şartları var.

4 Destek Personeli alımı kadrosuna başvuru için adayların herhangi bir lise mezunu olması, KPSS’den 50 alması, 35 yaşını doldurmamış olması, askerlikle ilişiği bulunmaması gerekiyor.

1 Diğer Sağlık Personeli alımı kadrosuna başvuru için adayların Perfüzyon lisans mezunu olması, KPSS’den 60 alması ve askerlikle ilişiği olmaması gerekiyor.

1 Diğer Sağlık Personeli alımı kadrosuna başvuru için adayların Eczane Teknikerliği / Eczane Hizmetleri önlisans mezunu olması, KPSS’den 60 alması ve askerlikle ilişiği olmaması gerekiyor.

4/B memur alımları başvuru son günü

Düzce Üniversitesi sözleşmeli 4/B kamu memur alımı için başvurular 23 Mayıs günü dahil olmak üzere sona erecektir. Başvurular ikamet şartsız olmak üzere şahsen veya posta ile yapılabilir. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/duzce-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.