KPSS 50 Puan Lise Önlisans Yeni Sözleşmeli Memur Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

KPSS 50 Puan Lise Önlisans Yeni Sözleşmeli Memur Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Kamuya yeni sözleşmeli memur alımı başvuruları alınıyor. Online olarak adaylar KPSS 50 puan ile başvuru yapabileceklerdir. İşte gerekli sürece dair tüm detayların yer aldığı başvuru haberimiz.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde yeni ve güncel 4/B sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı. Yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alımı başladı. Destek, Büro Personeli, Tekniker ve Teknisyen alımına dair tüm detaylar şu şekildedir:

Kamu personel alımı başvuru süreci

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, Adayların ilgili 2020 KPSS(B) grubu puan türüne sahip olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor. Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamaz.

Onyedi Eylül Üniversitesi personel alımı başvuru mezuniyetleri

1 Destek Personeli (Temizlik) alımı için Ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunu olmak, MEB onaylı Hijyen belgesine sahip olmak, 1 Ocak 1985 - 1 Ocak 1996 arası doğumlu olmak, Cinsiyeti Kadın olmak, 2020 yılı KPSS (B), KPSSP94 puan türünde en az 50 puan almış olmak, Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak, İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum göstermek,

1 Büro Personeli alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı programı önlisans mezunu olmak, Ofis (Büro) İşleri alanında çalıştığını barkodlu meslek kodu ve açıklamalarını gösterir SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmek, MEB onaylı Diksiyon belgesine sahip olmak, MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni veya Bilgisayar Kullanımı belgesine sahip olmak, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, 1 Ocak 1990-1 Ocak 1997 arası doğumlu olmak, 2020 yılı KPSS (B), KPSSP93 puan türünde en az 50 puan almış olmak, İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum göstermek, Üniversitenin tüm yerleşkelerinde çalışmaya engel durumu olmamak,

1 Tekniker (Sıhhi Tesisat / İklimlendirme) alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi, Doğalgaz Isıtma, Doğalgaz Isıtma ve Sıhhiyat Tesisleri Teknikleri, Doğalgaz ve Boru Hatları Teknolojisi, Doğalgaz ve Isıtma, Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat, Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerliği, Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi, Gaz ve Tesisatı Teknolojisi, Gaz Tesisatı ve Teknolojisi, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak veya belirtilen programlar haricindeki Tekniker unvanı alınan herhangi bir önlisans programından mezun olup MEB veya İŞKUR onaylı Havuz Suyu Operatörü belgesine sahip olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, 1 Ocak 1985-1 Ocak 2000 arası doğumlu olmak, Cinsiyeti Erkek olmak, 2020 yılı KPSS (B), KPSSP93 puan türünde en az 50 puan almış olmak,

1 Teknisyen (Sıhhi Tesisat / İklimlendirme) alımı için Ortaöğretim (Lise) Kurumlarının Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme alanından mezun olmak, Tesisat, İklimlendirme veya Havuz Görevlisi / Operatörü alanında çalıştığını barkodlu meslek kodu ve açıklamalarını gösterir SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmek, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, 1 Ocak 1985-1 Ocak 2000 arası doğumlu olmak, 2020 yılı KPSS (B), KPSSP94 puan türünde en az 50 puan almış olmak gerekiyor.

Sözleşmeli memur alımı başvuru süreci

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi bünyesinde başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden “Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” internet adresi üzerinden yapılacak. 1 Eylül’e kadar iş ve işlemler tamamlanabilecektir. İşte gerekli başvuru süreci ve başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/bandirma-universitesi-personel-alimi.20220818101739.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum