KPSS 55 60 İtfaiyeci - Zabıta Alımı Başvuruları Alınacak (İkamet Şartsız)

KPSS 55 60 İtfaiyeci - Zabıta Alımı Başvuruları Alınacak (İkamet Şartsız)

KPSS 55 ve 60 puanlarla olmak üzere itfaiyeci ve zabıta alımı başvuruları alınacak. İtfaiyeci ve zabıta memuru atama başvuru süreci ve tüm detayları bu haberimizde bulabilirsiz. İşte zabıta ve itfaiye eri olmak için şartlar.

Kamu kurumu bünyesinde yeni itfaiyeci alımı ile zabıta alımı için başvurular alınacak. İtfaiye eri olmak için gerekli şartları, zabıta memuru olmak için gerekli şartları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu ilan haberimizde hazırladık. İşte Afyonkarahisar ili Karaadilli Belediyesi memur atama başvuru süreci ve tüm detaylar:

Memur alımı mezuniyet şartları

Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 10. Derece kadro için olacak. İtfaiye Eri alımı GİH sınıfı 9. Derece kadro için olacak.

İtfaiyeci alımı için Muhasebe ve Vergi uygulamaları, Bilgisayar Operatörlüğü, Coğrafi Bilgi sistemleri önlisans programlarının birinden mezun olmak, B sınıfı sürücü belgesi, KPSSP93 puan türünden en az 60 almak gerekmektedir.

Zabıta memuru alımı için İşletme, İktisat veya Kamu Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak, C sınıfı sürücü belgesi, KPSSP3 puan türünden en az 55 almak gerekmektedir.

Kamu memur alımı genel şartları

Başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartlara haiz olmak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak şartları var. Ayrıca erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak gerekiyor. 30 yaşını doldurmamış olmak,

Zabıta memuru kadrolarına başvuran adaylar için verilen en az B, itfaiye eri kadrolarına başvuran adaylar için en az C ehliyeti olmak gerekiyor.

Karaadilli Belediyesi itfaiye eri ve zabıta alımı başvuruları

Afyonkarahisar ili Karaadilli Belediyesi itfaiye eri alımı ile zabıta alımı için başvurular boy ve kilo ölçümünden dolayı sadece şahsen olacak. İkamet şartı bulunmuyor. Başvurular 28 Haziran ile 1 Temmuz 2022 tarihlerinde yapılabilecektir. İşte başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/karadilli-belediye-baskanligi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum