KPSS 55 Güncel Kamu Personel Alımı Başvuruları (İkamet - Mülakat Şartı Yok)

KPSS 55 Güncel Kamu Personel Alımı Başvuruları (İkamet - Mülakat Şartı Yok)

Kamuya güncel memur personel alımı başvuruları alınıyor. İkamet ve mülakat şartı oladan KPSS 55 puan şartı ile adaylar başvuru yapabiliyor. Kamu personel atama süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

KPSS 55 puan şartı ile adaylar başvuru yapabiliyor. Kafkas Üniversitesi bünyesinde ikamet ve mülakat şartı olmadan direkt KPSS ile atama yapılacak. Kamu personel atama başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladık.

Memur personel alımı başvuru genel şartlar

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartlara haiz olmask, T.C. vatandaşı olması, 18 yaşını tamamlamış olması, askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engeli bulunmaması, Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olması, yapılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucunun olumlu olması şartları var.

Kamu personel alımı mezuniyetler

Kafkas Üniversitesi için bir Spor Uzmanı (cankurtaran) alımı başvurusunda Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Spor Bilimleri Fakültesi lisans bölümlerinden mezun olması, en az Bronz cankurtaranlık belgesine sahip olması, 35 yaşını doldurmamış olması, 2022 KPSS en az 55 ve üzeri olması gerekiyor. Sadece erkek adaylar başvurabilecektir.

Kafkas Üniversitesi personel alımı başvuru süreci

Kafkas Üniversitesi sözleşmeli kamu memur alımı için süreç 29 Ocak’a kadar devam edecek. Başvurular şahsen ya da posta ile olabiliyor. Başvurular “Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Kat:2 Merkez/Kars” adresine yapılacak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum