KPSS 55 Puan İle Hemşire ve Sağlık Personeli Alımı Yapılıyor

KPSS 55 Puan İle Hemşire ve Sağlık Personeli Alımı Yapılıyor

Balıkesir Üniversitesi KPSS 55 puan ile en az Lise mezunu Hemşire ve Sağlık Personeli alım ilanı 17 Kasım 2017 de yayınladı.

Alınacak personel için başvurular 17 Kasım 2017 de başlamış olup 01 Aralık 2017 tarihinde son bulacaktır. KPSS 55 puanı olanlar başvuru yapabilirler.

Balıkesir Üniversitesine istihdam edilmek üzere 9 kişi istihdam edilecektir. KPSS grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır.

Adaylar istenilen belgelerle birlikte Balıkesir Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta, faks veya internet yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Eksik belge ile veya süresinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvuru son tarih olarak 01 Aralık 2017 mesai bitimi olarak açıklanmıştır.

Başvuruda gerekli belgeler: Başvuru formu (Üniversitenin sitesinden alınan), Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir) ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

2016 KPSS (B) grubu sınavına girmiş ve en az 55 puan almış olmak. (Lisans mezunları için 2016 KPSS P3, Önlisans mezunları için 2016 KPSS P93, Ortaöğretim mezunları için 2016 KPSS P94 puanı esas alınacaktır.)

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum