KPSS 55 Puan Lise ve Dengi Okul Mezunu Personel Alımı Bugün Başladı

KPSS 55 Puan Lise ve Dengi Okul Mezunu Personel Alımı Bugün Başladı

Kamu kurumu bünyesinde lise ve dengi okul mezunlarının başvuru yapabileceği memur alımı bugün başladı. Sakarya Üniversitesi sözleşmeli memur alımı yapacak. İşte sürece dair gerekli tüm detaylar ve başvurular.

Kamuya en az KPSS 55 puanla olmak üzere lise ve dengi okul mezunu personel alımı bugün başladı. Sözleşmeli lise mezunu kamu personel alımları başvuru süreci ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık. Sakarya Üniversitesi sözleşmeli memur alımı başvurusu KPSS puan sırasına göre olmak üzere mülakatsız olacak. İşte sürece dair tüm detaylar ve başvurular.

Sakarya Üniversitesi memur alımı genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak, Lise ve Dengi mezunları için KPSS/P94 puanına sahip olmak, Tüm adayların görevini yapmasında akli, fiziki bir engeli bulunmamak gerekiyor.

Sözleşmeli memur alımı mezuniyetler

5 Destek Personeli (Erkek) alımı için Lise ve Dengi okul mezunu olmak gerekiyor. KPSS/P94 puan türünden en az 55 puan şartı var. Ayrıca 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 55 puan almış olmak, Hijyen Belgesine sahip olmak, Askerliğini yapmış olmak veya ilişiği bulunmamak, Son başvuru tarihi itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru süreci

Adaylar başvurularını sadece şahsen yapmaları gerekmektedir. Başvurular 17 Mayıs ile 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında olacak. Başvurular Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü Personel Dairesi Başkanlığı Sözleşmeli Personel ve Sürekli İşçi Şube Müdürlüğüne yapılabilecektir. İşte gerekli başvuru tüm detaylarını bulabileceğini başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/sakarya-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum