KPSS 60 ile Kadrolu 7 Memur Alımı ilanı Resmi Gazetede Yayımlandı

KPSS 60 ile Kadrolu 7 Memur Alımı ilanı Resmi Gazetede Yayımlandı

Konya iş ilanları kapsamında yayımlanan belediye kamu personeli alımı ilanı için 15 Nisan 2021 tarihli Resmi Gazeteden güncel başvuru kılavuzu yayımlandı. KPSS 60 puan şartı aranan ilanın unvan ve başvuru detayları haberimizde…

Kamu kurum ve kuruluşları kapsamında gerçekleştirilmeye devam edilen memur alımı ilanları için bir güncel istihdam duyurusu daha yayımlandı. Yerel Yönetimler dahilinde adaylara duyurulan ilan için Resmi Gazeteden bugün başvuru kılavuzu yayımlandı.

Konya İş İlanları

Belediye personel alımı başvurularını tamamlayan ve görev hakkı kazanan adayların ilçe belediyesi olarak hizmet veren Karapınar Belediyesi tarafından görevlendirileceği beyan edildi.

Unvan ve Kontenjan Detayları

Toplamda 7 kişilik alımlar için kontenjan açılırken; ilgili görevlendirmelerin sadece Zabıta Memuru unvanı ile yapılacağı beyan edildi. Kadrolu memur alımı için 10-11. Dereceden görevlendirme yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Adayların KPSS P93 puan türünden en az 60 puan sahip olması gerekirken; herhangi bir önlisans programından mezun olmak ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartlarını sağlayan erkek ve kadın adayların başvurularını tamamlayabileceği açıklandı.

Başvuru Süreci

Mayıs 2021 tarihi itibari ile alınacak olan başvurular için 25 Mayıs 2021’den 28 Mayıs 2021 mesai sonuna kadar Hankapı Mahallesi İnönü Caddesi No: 29 Karapınar/ KONYA adresindeki Karapınar Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen ve posta yolu ile başvuru yapılabilecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.