KPSS 60 ile Kadrolu Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri İlanları

KPSS 60 ile Kadrolu Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri İlanları

Çanakkale Belediyesi tarafından yapılacak olan kadrolu memur alımı görevlendirmeleri için farklı unvanlarda olmak üzere personel talebinde bulunuldu. 12 kişilik alım için KPSS 60 puan şartı arandığı açıklandı. Detaylar haberimizde…

Kamu personel alımı süreçleri dahilinde yerini alan belediye personel alımları için güncel başvuru kılavuzları yayımlanmaya devam ediyor. Yapılacak olan görevlendirmeler için farklı unvanlarda kadrolu memur alımı yapılacaktır.

ÇANAKKALE İŞ İLANLARI

İlgili başvuru kılavuzu Çanakkale Belediyesi tarafından hazırlanmış olup; adayların başvuruların akabinde görev hakkı kazanması ile birlikte belediye sınırları içerisinde hizmet verecekleri beyan edildi.

UNVAN VE KONTENJAN BİLGİLERİ

Toplamda 12 kişilik alım yapılacak olup; GİH sınıfına mensup olmak üzere kadrolu; 6 İtfaiye Eri, 3 Zabıta Memuru ve ayrıca 3 Zabıta Memuru alımı yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI

İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği veya Sivil Savunma ve İtfaiyecilik önlisans mezunu 6 kişi; Yerel Yönetimler , İşletme / İşletmecilik , İş İdaresi, İş İdaresi ve İktisat , Yönetim ve Organizasyon , İktisat , Kamu Yönetimi Lisans mezunu 3 kişi ve Tıbbi Laboratuvar, İlk ve Acil Yardım, Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta) veya Yerel Yönetimler Önlisans  mezunu 3 kişi alınacaktır. 

Zabıta alımları için B sınıfı ve İtfaiye Eri alımı için de C sınıfı ehliyet şartı aranmaktadır. KPSS 60 puan şartı talep edilmektedir.

BAŞVURU SÜRECİ

Adaylar başvurularını 23 -27 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapacaktır. İsmetpaşa Mahallesi Demircioğlu Caddesi No:132 17100 ÇANAKKALE adresindeki İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvuru işlemleri teslim edilecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.