KPSS 60 Puan İle Harran Üniversitesi 62 Memur Alacak

KPSS 60 Puan İle Harran Üniversitesi 62 Memur Alacak

Şanlıurfa Harran Üniversitesi En az Lise Mezunu Kamu Personeli alım ilanı 09 Kasım 2017 de yayınladı.

Alınacak personel için başvurular başlamış olup 17 Kasım 2017 tarihinde son bulacaktır. KPSS sıralaması ile alım yapılacaktır.

Harran Üniversitesine istihdam edilmek üzere 62 kişi istihdam edilecektir. KPSS grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular Şahsen yapılacak olup posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir.

Alınacaklar 23 kişi hemşire lise mezun, 23 kişi hemşire lisans mezun, 4 kişi ebe lisans mezun, 9 kişi lisans mezun, 2 kişi ebe lise mezun ve 1 kişi laborant lisans mezunu olması gerekmektedir.

Adaylar için başvurular başlamış olup 17 Kasım 2017 Cuma günü mesai saati bitimine kadar istenilen belgeler ile birlikte Üniversitenin Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır.

Başvuruda gerekli belgeler: Adayların başvurduğu pozisyonu belirten dilekçe/Başvuru Formunu internet adresinden elektronik ortamda doldurulacaktır. 2016 KPSS (B) sonuç belgesi internet çıktısı. Mezuniyet belge fotokopisi gerek. Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmadığına dair belge. Kimlik Fotokopisi. 2 adet vesikalık fotoğraf ve Özel şartlarda istenilen çalışma belgesi olması gerekmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum