KPSS 63 Puanlı Adaylar Başvurabilir! Kadrolu Yeni Memur Alımı (GİH 8. Derece)

KPSS 63 Puanlı Adaylar Başvurabilir! Kadrolu Yeni Memur Alımı (GİH 8. Derece)

Kamu kurumu bünyesinde KPSS 63 puanla adayların başvuru yapabileceği memur alımı başvurusu açıklandı. Kadrolu muhasebeci alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamuya güncel ve yeni memur personel alımı başvurusu açıklandı. Dündarlı Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur alımı yapılacak. İkamet şartsız olmak üzere başvurular alınacak. KPSS 63 puan şartı ile muhasebeci alımı tüm detayları bu yazımızda yer alıyor.

Kamu personel alımı mezuniyetler

Muhasebeci alımı GİH sınıfı 8. Derece kadroya olacak. Önlisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İşletme Yönetimi veya Muhasebe bölümlerinin birinden mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları var. Ayrıca Kadın/Erkek adayların başvuru yapabileceği memur alımı için KPSSP93 puan türünden en az 63 puan ve üzeri almak gerekiyor.

Dündarlı Belediyesi memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir. Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Memur alımı başvuru süreci

Dündarlı belediyesi memur alımı için başvuru kılavuzu yayımlandı. Başvurular internetten, şahsen veya posta ile olacak. Şahsen ve posta ile başvurular 7 ile 10 Mart tarihlerinde “Cumhuriyet mah. Balcılar cad. Dündarlı Belediyesi/NİĞDE” adresine olacak. Online başvuru da Belediyenin internet sitesinden başvuru tarihlerinde yapılabilecek. İşte tüm detayların yer aldığı kılavuz:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/dundarli-belediyesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum