KPSS 65 Kadrolu Kamu Personeli Alımı Başvuru Kılavuzu Yayımlandı

KPSS 65 Kadrolu Kamu Personeli Alımı Başvuru Kılavuzu Yayımlandı

Kamu kurumu KPSS 65 ile kadrolu memur alımları yapacak. Memur alımı başvuru kılavuzu yayımlandı. Başvurulara dair süreci ve tüm şartları bu haberimizde bulabilirsiniz.

Kayseri ili iş ilanları bünyesinde İKAMET ŞARTI OLMADAN yeni kadrolara memur alımı için Melikgazi Belediyesi başvuru ilanı yayımladı. Belediye personeli kadrolu memur alımları 9. derece kadrolar için olacak. Başvurular için gerekli şartları ve tüm süreci bu ilan yazımızda hazırladık.

BAŞVURU SÜRECİ

Adaylar başvurularını şahsen yapmaları gerekiyor. Başvurular tam kapanma sonrasında alınacak. Başvurular 25 Mayıs ile 10 Haziran tarihleri arasında yapılabilecektir. Farklı şekilde başvuru kesinlikle kabul edilmemektedir.

MEZUNİYETLER

1 Zabıta Memuru alımı için herhangi bir lisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

2 Zabıta Memuru alımı için Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Çevre Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

1 Zabıta Memuru alımı için herhangi bir lisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, İngilizce YDS’de en az “E” seviyesinde puan almış olmak,

1 Zabıta Memuru alımı için herhangi bir lisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Arapça YDS’de en az “E” seviyesinde puan almış olmak gerekiyor.

KPSS 65 Kadrolu Kamu Personeli Alımı Başvuru Kılavuzu Yayımlandı. Başvuru genel ve özel diğer hükümlere aşağıdaki “Başvuru Kılavuzu’ndan direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.