KPSS Şartsız 11.488 TL Maaşla Kamu Memur Alımı Sona Eriyor! Başvuru Ekranı

KPSS Şartsız 11.488 TL Maaşla Kamu Memur Alımı Sona Eriyor! Başvuru Ekranı

KPSS şartı olmadan da adayların başvuru yapabileceği memur alımı başvuruları sona eriyor. 11 bin 488 TL maaşla kamu memur alımı başvuru süreci ve tüm detayları bu haberimizde bulabilirsiniz.

KPSS şartsız olmak üzere adayların başvuru yapabileceği ve 11.488 lira maaşla kamu memur alımı sona eriyor. KPSS puanı olmayan adaylar değerlendirmede 70 olarak baz alınmaktadır. Bu yazımızda İŞ İLANLARI KARİYER olarak Marmara Üniversitesi 4/B memur atama detaylarını ve tüm gerekli başvuru ekranı ve şartları bulabilirsiniz. İşte tüm detaylar.

Marmara Üniversitesi memur alımı genel şartları

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartlara haiz olması ve aşağıdaki üniversite bölümlerinden mezun olması şartları yer alıyor. İşte mezuniyetler.

Kamu memur alımı mezuniyetler

Üniversitelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümleri başvurabilir. Öte yandan diğer fakültelerin de mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezunlar başvurabilir.

Sözleşmeli personel alımı başvuru süreci

Marmara Üniversitesi memur alımı için adaylar başvurularını 24 Mayıs 2022 günü dahil olmak üzere yapabileceklerdir. İşte gerekli başvurulara dair sürecin ve tüm detayların yer aldığı başvuru ekranı ve başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/marmara-universitesi-personel-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.