KPSS Şartsız 3 Unvanda Sözleşmeli Memur Personel Alımı Online Başvuru

KPSS Şartsız 3 Unvanda Sözleşmeli Memur Personel Alımı Online Başvuru

Kamuya KPSS şartsız olmak üzere 3 farklı unvanda sözleşmeli memur personel alımı başvuruları tamamlanıyor. Kamu personel atama başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi bünyesinde olmak üzere Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı zorunluluğu olmadan yeni kadrolara 3 farklı unvanda sözleşmeli memur alımı tamamlanıyor. Kamu personel atama başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık. İşte online başvuru süreci ve tüm detaylar.

Kamu personel alımı başvuru genel şartları

Adayların başvuru için 657 sayılı Devlet DMK’daki şartları taşıması, T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiği olmaması gerekiyor. KPSS zorunluluğu bulunmamaktadır. Belge ibraz etmeyen adayların puanı 70 olarak baz alınacaktır.

Katip Çelebi Üniversitesi memur alımı mezuniyetler ve kontenjanları

1 Kıdemli Yazılımcı alımı 3 katına kadar Tam Zamanlı olacak. 2 Back-End Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı 2 katına kadar Tam Zamanlı olacak. 2 Front-End Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı 2 katına kadar Tam zamanlı olmak üzere ücret verilecektir. En düşük maaş 1 kat için 16 bin TL’den fazladır. İşte başvuru yapabilecek bölümler:

Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliği mezunları ile diğer fakültelerin mühendislik bölümleri, fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları da başvurabilir.

Sözleşmeli memur alımı başvuru süreci

İzmir, Katip Çelebi Üniversitesi 4/B sözleşmeli memur alımı için başvurular 19 Ağustos 2022 tarihi dahil olmak üzere yapılabilir. İşte gerekli başvuru kılavuzu ve başvuru ekranına dair bağlantılar:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/katip-celebi-personel-alimi.20220719095524.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.