KPSS Şartsız 32-48.000 TL Maaşlarla Güncel Memur Alımı Online Başvuruları

KPSS Şartsız 32-48.000 TL Maaşlarla Güncel Memur Alımı Online Başvuruları

Kamu kurumuna 32 bin ve 48 bin TL maaşlarla olmak üzere güncel kamu personel alımı online başvuruları alınıyor. Kamu memur atama süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ege Üniversitesi için 32.000 ve 48.000 TL maaşlarla olmak üzere kamu personel alımı online başvuruları alınıyor. Güncel memur personel alımı süreci ve tüm gerekli başvuru hususlarını İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda hazırladık.

Kamu memur alımı başvuru genel şartlar

Ege Üniversitesi kamu personel alımı için adayların 657 sayılı DMK’daki şartları taşıması, T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiği olmaması gerekiyor. KPSS zorunluluğu bulunmuyor. KPSS puanı hiç olmayan veya belge ibraz etmeyen adayların en düşük puanı 70 olarak baz alınacaktır.

Ege Üniversitesi memur alımı mezuniyet şartları

Başvuru için 4 yıllık bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliği bölümleri mezunu olmak şartı var. Öte yandan 2 kat maaş şartı ile bu bölüm mezunları da başvurabilir: fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen -edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları.

Kamu personeli alımı kontenjanlar-başvuru süreci

1 Siber Güvenlik Uzmanı, 1 Ağ Uzmanı, 1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı 3 kat maaşla, 1 Veritabanı Uzmanı, 5 Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı 2 kat maaşla olmak üzere online başvurular alınıyor. 1 kat maaş sözleşmeli bilişim personeli kadroları için 16 bin 277 TL’dir. Bu ilanda 2 ve 3 kat maaşlar verilecektir. Süreç 24 Mart’a kadar hemen aşağıdaki Ege Üniversitesi personel alımı başvuru ekranı üzerinden yapılabilecek.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.