KPSS Şartsız, Düşük KPSS İle 894 Kamu Personeli Alımı Başvuruları! Lise-MYO-Lisans

KPSS Şartsız, Düşük KPSS İle 894 Kamu Personeli Alımı Başvuruları! Lise-MYO-Lisans

Kamuya gerek KPSS şartsız, gerek düşük KPSS puanlarıyla başvuru yapabileceğiniz başvuru ilanları yayımlandı. 10'larca farklı kuruma yeni personel alımı başvuru şartları ve tüm detaylara bu haberimizde ulaşabilirsiniz.

2021 yılı Nisan ayı itibarıyla kamuya yeni memur alımları için gerek sözleşmeli gerekse kadrolu statülerde memur alımları için başvurular alınmaya başladı. Birçok alım için süreç devam ederken birçoğu için de süreç Nisan ve Mayıs aylarında da devam edecek. Bu haberimizde gerek KPSS şartı ile gerek KPSS 55-60-65-70 KPSS puanlarıyla memur veya sözleşmeli memur alımları için başvuruları hazırladık. Kamu Personeli alımı başvuruları ve tüm detaylar şu şekildedir:

Memur Alımı Kurumlar ve Kontenjanlar

MSB 200 Memur Alımı,

CTE Sözleşmeli 202 Memur Alımı,

Türkiye Maarif Vakfı KPSS Şartsız 25 Personel Alımı,

Altınbaşak Belediyesi 1 Memur Alımı,

Gelir İdaresi Başkanlığı 58 Memur Alımı,

Kırklareli Belediyesi 1 Personel Alımı,

Safranbolu Belediye 8 Personel Alımı,

Muğla Belediyesi 171 Memur Alımı,

Lüleburgaz Belediyesi 8 Memur Alımı,

KTÜ 20 Sözleşmeli Personel Alımı,

Rekabet Kurumu 30 Personel Alımı,

Fatih Belediyesi 40 Memur Alımı,

Yaylakent Belediyesi 1 Zabıta Memuru Alımı,

Taşpınar Belediyesi 3 Memur Alımı,

Aksaray Ortaköy Belediyesi 1 Memur Alımı,

Akseki Belediyesi 4 Memur Alımı,

Pamukkale Üniversitesi 51 Personel Alımı,

Marmara Üniversitesi 2 Memur Alımı,

İzmir Katip Çelebi 4 Memur Alımı,

Termal Belediyesi 7 Memur Alımı,

Çankaya Belediyesi Kadrolu 27 Memur Alımı,

Edirne Belediyesi 13 Memur Alımı,

BDDK Kadrolu 12 İdari Personel Alımı,

Tanoba Belediyesi 2 Memur Alımı,

Kozaklı Belediyesi 3 Memur Alımı olmak üzere kamuya .... kamu personeli alımı başvuruları alınacak.

MSB 200 Memur Alımı Yapacak

Milli Savunma Bakanlığı MSB 2021 yılı Milli Savunma Üniversitesi sözleşmeli memur alımları kapsamında 200 kadroya en az lise mezunu olmak üzere kadrolara başvurular alınacak. Adaylar başvurularını  21 Nisan tarihine kadar Personel Temin internet sitesi üzerinden yapabileceklerdir. Hizmetli, aşçı, berber, garson, şoför, terzi-ütücü, kaloriferci, boya-badana, elektrik mühendisi, çevre mühendisi, gıda mühendisi, veteriner hekim, psikolog, diyetisyen, tekniker, teknisyen alımları branşlarında 200 kamu personeli alımı yapılacak.

CTE Sözleşmeli 202 Memur Alımı

37 öğretmen alımı, 108 psikolog alımı, 48 sosyal çalışmacı alımı ile 5 fizyoterapist, 2 veteriner ve 2 inşaat mühendisi alımı olmak üzere 202 kadroya başvurular alınacak. Adalet Bakanlığı İş Başvurusu ekranı üzerinden adaylar başvurularını 16 Nisan 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir. Başvurularla ilgili olarak her aday sadece bir unvan için başvuru yapabilecektir.

Türkiye Maarif Vakfı KPSS Şartsız 25 Personel Alımı

Türkiye Maarif Vakfı 2021 yılı Mart ayı personel alımı başvuru kılavuzu yayımlandı. Başvurular online olarak alınmaya başladı. Vakıf personeli 25 kadro için KPSS şartı olmamakla birlikte diğer gerekli özel şartlar da bulunmaktadır. Bu haberimizde gerekli başvuru sürecini, mezuniyetleri ve tüm detayları bulabilirsiniz. Adaylar başvurularını online olarak aşağıdaki "Başvuru Ekranı" üzerinden yapabileceklerdir. Başvurular 25 Nisan 2021 tarihine kadar yapılabilirler.

Altınbaşak Belediyesi 1 Memur Alımı

Belediye memur alımları kapsamında 1 zabıta memuru alımı için başvuru ilanı yayımlandı. Herhangi önlisans mezunlarının başvuru yapabileceği ilan için KPSS'den en az 65 puan isteniyor. Başvurular 5 Mayıs ile 7 Mayıs tarihleri arasında yapılabilecektir.

Gelir İdaresi Başkanlığı 58 Memur Alımı

Gelir İdaresi Başkanlığı GİB bünyesinde 58 sözleşmeli memur alımı için başvuru ilanı yayımlandı. Başvurular 5 Nisan ile 16 Nisan 2021 tarihleri arasında olacak. Başvurular online olarak Başkanlığı online sınav sistemi üzerinden yapılabilecektir. KPSS şartı olmayan başvurular için 7 bin TL ile 35 Bin TL arasında maaşlarla memur alımı yapılacak.

Kırklareli Belediyesi 1 Personel Alımı

Kırklareli İli Büyükmandıra Belediyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda memur alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 24 – 28 Mayıs 2021 tarihleri arasında tarihi mesai saati bitimine kadar yapabilecektir. KPSS'den en az 70 isteniyor.

Safranbolu Belediye 8 Personel Alımı

Safranbolu Belediye Başkanlığı tarafından Yerel Yönetimler sayfasında yayınlanan ilana göre KPSS 60 puan daimi kadroda 8 Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri alımı yapılacağı belirtilmektedir. Adaylar başvurularını 26 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında saat 17.00’ye kadar olacaktır.

Muğla Belediyesi 171 Memur Alımı

Büyükşehir Belediyesi KPSS 50 ve 60 puanlarla en az lise mezunlarının başvuru yapabileceği 171 kadro için başvuru ilanı yayımladı. Adaylar başvurularını 25 ile 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapacaktır. Boy ve kilo ölçümü her iki branş için de olacağından adayların sadece şahsen başvuruları kabul edilecektir. İkamet şartı olmayan başvuru için tüm illerden Muğla Büyükşehir Belediyesi ilanına başvuru yapılabilir.

Lüleburgaz Belediyesi 8 Memur Alımı

Düz memur, tahsildar, sosyal çalışması, sosyal hizmetler uzmanı alımları kapsamında başvuru kılavuzu yayımlandı. Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 3 – 7 Mayıs 2021 tarihleri arasında müracaatlarını yapabileceklerdir. Başvurular e-posta adresine, şahsen veya posta ile yapılabilecektir. KPSS'den 65 isteniyor

KTÜ 20 Sözleşmeli Personel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi tarafından yapılacak olan kamu personeli alımı için 20 kişilik kontenjan açıldı. Adayların yapacakları başvurular için en az lise mezunu olmak aranmaktadır. Başvurular  5 Nisan 2021 tarihinden itibaren başvurularını tamamlaması mümkün olacaktır. Adaylar son olarak başvurularını 19 Nisan 2021 tarihine kadar tamamlayabilecektir.

Rekabet Kurumu 30 Personel Alımı

Rekabet Kurumu tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan personel alım ilanında toplamda 30 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Adaylar için başvurularını 29 Mart - 9 Nisan 2021 tarihleri arasında (9 Nisan dahil) yapabileceklerdir.

Fatih Belediyesi 40 Memur Alımı

İstanbul Belediyesi 9. Dereceden 40 kadrolu memur alımı yapıyor. Kadrolu memur alımı başvuruları 26 Nisan 2021 tarihinde açılacak olup; 30 Nisan 2021 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde yapılabilecektir.

Yaylakent Belediyesi 1 Zabıta Memuru Alımı

Kadrolu memur alımı ilanı olarak duyurulan istihdam detaylarında yer alan bilgilere göre; sadece Zabıta Memuru alımları için görevlendirme yapılacaktır. Tek kişilik kontenjan için başvurular alınacak. 14 Nisan 2021 tarihinde başlayacak olan işlemler en geç 16 Nisan 2021 mesai sonuna kadar devam edecektir.

Taşpınar Belediyesi 3 Memur Alımı

Taşpınar Belediyesi'ne kadrolu devlet memuru alımlarına başvuru yapmak için KPSS'den 55 istenirken unvanlar da şu şekildedir: Tahsildar, itfaiye eri alımı ila düz memur alımı branşlarında lisans mezunları KPSSP3 puan türleri ile başvuru yapabileceklerdir. Her branş için birer kontenjan ayrılmış bulunmaktadır. Başvurular 14 Nisan ile 16 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılabilecektir.

Aksaray Ortaköy Belediyesi 1 Memur Alımı

Aksaray iş ilanları kapsamında yayımlanan duyuruda; ilçe belediyesi olarak kamu görevi yapacak olan adayların Aksaray Ortaköy Belediyesi tarafından istihdam edileceği beyan edildi. Aksaray İli Ortaköy Belediye Başkanlığı muhatabı ile yayımlanan memur alımı için tek kişilik kontenjan açıldı. 6 Nisan 2021 tarihinde başlayacak olan personel alımı ilanı için 8 Nisan 2021 tarihinde başvuru işlemleri sona erecektir.

Akseki Belediyesi 4 Memur Alımı

Akseki Belediye Başkanlığı 2 mühendis ve 2 mimar alımı olmak üzere kadrolu kamu personeli alımı yapacak. En az B sınıfı ehliyet şartı bulunan memur alımları için KPSS'den 70 isteniyor. Başvurular ise 15-24 Nisan 2021 tarihleri arasında olacak.

Pamukkale Üniversitesi 51 Personel Alımı

Üniversite personel alımları kapsamında devam eden şehir hastanesi personel alımı, sağlık personeli alımı, sözleşmeli personel alımı ve teknikeri alımı ilanları duyurulurken; bugün itibari ile Denizli iş ilanları kapsamında yeni bir süreç başladığı açıklandı. 22 Mart 2021 tarihli ilanın; duyuru tarihinden itibaren başvuru süreci başladığı beyan edildi. Her aday en geç 5 Nisan 2021 tarihine kadar başvurular yapılabilir.

Marmara Üniversitesi 2 Memur Alımı

1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı ve 1 Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak istihdam edileceklerdir. Marmara Üniversitesi tarafından ilan edilen personel alım duyurusuna göre Mart ayı personel alımları kapsamında yüksek maaşla sözleşmeli personel alımı yapılacağı belirtiliyor. Adaylar başvurularını 3 Nisan 2021'e kadar yapabileceklerdir.

İzmir Katip Çelebi 4 Memur Alımı

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre alınacak Mart ayı personel alımları kapsamında en az lise mezunlarından olmak üzere sözleşmeli 5 personel alımı yapılacağı belirtiliyor. Adaylar başvurularını 3 Nisan 2021'e kadar yapabileceklerdir. 2 Tekniker ve 2 Teknisyen olarak istihdam edileceklerdir. KPSS'den 55 puan isteniyor.

Termal Belediyesi 7 Memur Alımı

Yalova ili iş ilanları kapsamında Termal Belediyesi 7 memur alacak. Kadrolu memur alımlarına dair başvurular KPSS 60 ve 65 puanlarla yapılabilecek. 1 Mühendis alımı, 1 Memur alımı, 2 Zabıta Memur alımı ile 3 İtfaiye Eri alımı olmak üzere Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı kadrolara 7 kadrolu memur alımı yapılacak. 19-24 Nisan 2021 tarihleri arasında başvurular alınacak.

Çankaya Belediyesi Kadrolu 27 Memur Alımı

5 Hizmetli alımı, 2 Çocuk Eğitimcisi alımı, 5 Evlendirme Memuru alımı, 5 Tahsildar alımı, 5 Veznedar alımı, 5 Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni alımı olmak üzere kadrolu 27 kamu personeli memur alımı yapılacak. Adaylar başvurularını 16 Nisan ile 22 Nisan 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurular şahsen, posta ile veya Belediye internet sitesinden yapılabilecektir. KPSS'den 70 olmak üzere 65 puanlı başvurular da bulunmaktadır.

Edirne Belediyesi 13 Memur Alımı

Kadrolu memur alımlarına herhangi önlisans mezunları, herhangi lise mezunları ile herhangi lisans mezunları başvuru yapabilecektir. Memur alımı başvuruları Türkiye geneli olmakla beraber başvurulara dair tüm şartlar, kontenjanlar ve detayları bu haberimizde bulabilirsiniz. Edirne İli iş ilanları kapsamında Edirne Belediye'sine kadrolu memur alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 26 Nisan ile 30 Nisan 2021 tarihleri arasında sadece ŞAHSEN yapacaklardır. İkamet şartı bulunmayan belediye personel alımı için başvurular Türkiye geneli yapılabilecektir.

BDDK Kadrolu 12 İdari Personel Alımı

Farklı unvan ve niteliklerde olmak üzere 12 idari personel alımının kadrolu memur alımı dahilinde yapılacak. Başvurular 29 Mart 2021 saat 14:00’dan tarihinden itibaren başvurularını tamamlayacak olup; son başvuru tarihi ise 9 Nisan 2021 saat 16:00'da sona erecek.

Tanoba Belediyesi 2 Memur Alımı

Tokat İli Tanoba Belediyesi tarafından yayımlanan ilana göre Mart ayı personel alımları kapsamında en az lise mezunu kadın/erkek KPSS 65 puanla Zabıta Memuru ve Memur alımı yapılacağı belirtilmektedir. Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 26 Nisan 2021 tarihinden 28 Nisan 2021 tarihi mesai bitimine kadar başvurularını yapabileceklerdir.

Kozaklı Belediyesi 3 Memur Alımı

Nevşehir İli Kozaklı Belediye Başkanlığınca Yerel Yönetimler sayfasında yayımlanan ilana göre alınacak 3 Personelin en az lise mezunlarından olmak üzere KPSS 55 ve 70 puanla 1 Şoför, 1 Muhasebeci ve 1 Memur olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor. Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgelerle birlikte 20 Nisan 2021 tarihinden 22 Nisan 2021 gününe kadar mesai günlerinde yapabileceklerdir.

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum