KPSS Şartsız Sözleşmeli Kamu Memur Alımı Başvuruları Alınıyor

KPSS Şartsız Sözleşmeli Kamu Memur Alımı Başvuruları Alınıyor

Kamuya yüksek maaşla olmak üzere sözleşmeli 4/B kamu memur alımı başvuruları alınıyor. KPSS şartı bulunmayan memur atama başvuru süreci, şartlar ve tüm detayları bu haberimizde hazırladık. İşte gerekli başvurular.

Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesinde yüksek maaş verilecek sözleşmeli kamu memur alımı Mayıs ayı başvuruları alınıyor. Kamu Üniversitesi 4/B memur atamasında KPSS zorunluluğu yok. KPSS puanı olmayan tüm adaylar değerlendirmede 70 olarak baz alınacak. İşte KPSS’siz sözleşmeli kamu personel atama başvuruları ve tüm detaylar.

Necmettin Erbakan Üniversitesi memur alımı (Genel Şartlar)

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu DMK’daki genel hususlara haiz olmak gerekmektedir. Ayrıca adaylardan KPSS puanı istenmiyor. Ancak YDS puanı olmayan adaylar değerlendirmede “0” olarak baz alınacaktır. KPSS’de ise puanı ibraz etmeyen herkes en az 70 olarak baz alınabilecektir. İŞte başvuru mezuniyetleri:

Sözleşmeli 4/B kamu memur alımı başvuru mezuniyet şartları

Başvuru için bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümleri mezunları ile diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları bu kadrolar için başvurabilir.

4/B memur maaşı detayları

Sözleşmeli bilişim personeli maaşları güncel olarak 1 katına kadar 11.488 TL’dir. Bu atamada yer alan kadrolarda ise 2 ve 3 katına kadar ücret verilecektir. ve ücret verilecektir.

1 .Net Yazılım Uzmanı alımı 2 Katına Kadar 22.976 TL,

1 .Net Yazılım Uzmanı alımı 3 Katına Kadar34.464 TL olacaktır.

Memur alımı başvuruları

Adaylar başvuru iş ve işlemlerini ikamet şartı olmadan yapabilecekler. Ancak şahsen başvuru hükmü yer alıyor. Necmettin Erbakan Üniversitesi memur alımı başvuruları 10 Mayıs 2022 tarihine kadar yapılabilir.

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/necmettin-erbakan-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum