KPSS Şartsız-Taban Puansız Kamu Personel Alımı Yapan Kurumlar Güncel Tam Liste

KPSS Şartsız-Taban Puansız Kamu Personel Alımı Yapan Kurumlar Güncel Tam Liste

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan başvuru yapılabilecek kurumlar tam listesi ile KPSS puan şartı olmadan başvuru yapılabilecek tüm kurum ve kadroları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte tüm detaylar.

Kamuya KPSS şartı olmadan veya taban puan şartı olmadan başvuru yapılabilecek tüm ilanları bu yazımızda hazırladık. Milli Savunma Bakanlığı, Tübitak, Trakya Üniversitesi, Selçuklu Belediyesi, Sağlık Bakanlığı, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı, Boğaziçi üniversitesi, Marmara Üniversitesi için olmak üzere KPSS şartsız ve taban puansız personel alımı başvurularını bu yazımızda hazırladık. İşte tüm detayların yer aldığı yazımız.

Kamu personel alımı kontenjan dağılımları

  • MSB 565 memur alımı,
  • Tübitak 311 personel alımı,
  • Trakya Üniversitesi 8 personel alımı,
  • Selçuklu Belediyesi 3 mühendis alımı,
  • Sağlık Bakanlığı 42 bin 500 personel alımı,
  • Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü 23 memur alımı,
  • Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı 10 personel alımı,
  • Boğaziçi üniversitesi 21 personel alımı,
  • Marmara Üniversitesi 47 personel alımı üzere KPSS taban puansız veya KPSS şartsız olmak üzere GÜNCEL memur, personel alımlarını hemen aşağıdaki detaylardan inceleyebilirsiniz.

Milli Savunma Bakanlığı 565 memur alımı

MSB KPSS taban puansız olmak üzere 36 farklı unvanda 565 memur alımı yapacak. Online olarak başvurular bugün başladı. 31 Aralık'a kadar sürecek. Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak üzere Mühendis, Tabip Pratisyen, Psikolog, Diğer Teknik Hizmet Personeli, Tekniker, Mütercim Tercüman, Laborant, Müze Görevlisi, Restoratör, Hemşire, Kütüphaneci, Destek Personeli, Aşçı, Garson, Hastabakıcı, Bulaşıkçı, Çilingir, Hizmetli, Şoför, Terzi, Kaloriferci, Bulaşıkçı, Bahçıvan, Berber, Kuru Temizleme, Kunduracı, Duvarcı, Hayvan Bakıcısı, Asansör Bakımcısı, Marangoz, Teknisyen, Metal İşleri, Sıhhi Tesisat, Elektrik, Teknik Ressam, Büro Personeli alımları tüm detaylarını hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

 

Tübitak 311 personel alımı

TÜBİTAK 7 farklı birime Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS Şartsız 311 personel alımı başladı. TÜBİTAK “BİLGEM, MAM, SAGE, UZAY, TÜSSİDE, ULAKBİM, RUTE” birimleri için olmak üzere 311 kamu personel alımında dair süreç 22 Aralık'a kadar sürecek. Hemen aşağıdaki haberimizden gerekli tüm detaylara erişim sağlayabilirsiniz.

https://isilanlarikariyer.com/tubitak-7-farkli-birime-kpss-sartsiz-311-personel-alimi-basvuru-ekrani-acildi-31098h.htm

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü 23 memur alımı

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü bünyesinde KPSS şartsız 7 unvanda kamu memur alımı başvuruları açıklandı. 15 Stajyer Sanatçısı, 1 Sahne Amiri, 1 Kondüvit, 1 Suflör, 2 Sahne Işıkçısı, 1 Sahne Terzisi, 2 Sahne Makinisti olmak üzere 23 memur alımına dair tüm detayları hemen aşağıdaki haberimizden inceleyebilirsiniz.

https://isilanlarikariyer.com/devlet-tiyatrolari-en-az-lise-memur-alimi-bugun-aciklandi-7-brans-kpss-sartsiz-31071h.htm

Sağlık Bakanlığı 42 bin 500 personel alımı

Sağlık Bakanlığı 42 bin 500 sağlık personeli alımı ile işçi alımları açıklandı. İşçi alımı başladı, Sağlık personeli alımı yarın başlıyor. 31 bin 183 sağlık personel alımında KPSS puan şartı yok. Mülakatsız alımlar için KPSS puanı olması yeterli. Öte yandan 11 bin 317 işçi alımına da en az ilköğretim mezunları başvurabilecek. İşçi alımları için KPSS şartı yok. Kura usulü atama yapılacak. Hemen bu yazımızdan tüm detayları bulabilirsiniz.

https://isilanlarikariyer.com/iskur-11-317-saglik-iscisi-alimi-ilani-yayimlandi-10-bransta-tum-kontenjanlar-31062h.htm

https://isilanlarikariyer.com/saglik-bakanligi-kpss-202211-sozlesmeli-31-183-personel-alimi-duyurusu-yayimlandi-31061h.htm

Selçuklu Belediyesi 3 mühendis alımı

Selçuklu Belediyesi için 40 yaşını doldurmayan adayların KPSS şartsız başvuru yapabilecekleri 3 mühendis alımı yapılıyor. Başvurular bugün itibarıyla başladı. 2 Aralık'a kadar başvurular şahsen yapılması gerekiyor. Sürece dair tüm detayları hemen bu haberimizden inceleyebilirsiniz.

https://isilanlarikariyer.com/kpss-sartsiz-memur-alimi-aciklandi-40-yasini-doldurmayanlar-basvurabilecek-31010h.htm

Trakya Üniversitesi 8 personel alımı

Trakya Üniversitesi bünyesinde 4/B sözleşmeli 8 tekniker, teknisyen, destek ve büro personeli alımı başvuruları alınıyor. Mülakat yapılmadan direkt KPSS ile atama olacak. KPSS taban puan şartı yok. KPSS puanı olan her aday başvurabilecek. Süreç 5 Aralık'a kadar devam edecek. İşte gerekli tüm detayları bulabileceğiniz başvuru haberimiz.

https://isilanlarikariyer.com/kamuya-yeni-tekniker-teknisyen-destek-buro-personeli-alimi-basladi-30990h.htm

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı 10 personel alımı

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı "YTB" bünyesinde sözleşmeli ve KPSS şartsız 10 kamu personel alımı yapılıyor. Adaylardan KPSS şartı istenmiyor. 5 farklı pozisyonda 10 kamu personel alımı için süreç 16 Aralık'a kadar sürecek. İşte tüm detayları bulabileceğiniz haberimizden tüm detaylar.

https://isilanlarikariyer.com/kamuya-5-pozisyonda-yeni-memur-alimi-kpss-sartsiz-basvuru-ekrani-31000h.htm

Boğaziçi üniversitesi 21 personel alımı

Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde sözleşmeli ve KPSS puan şartı olmadan 21 kamu personel alımı başvuruları alınıyor. 5 Kütüphaneci, 2 Programcı, 2 Tekniker, 2 Mimar, 8 Mühendis, 2 Büro Personeli alımı için başvurular 6 Aralık'a kadar sürecek. Gerekli tüm detayları hemen aşağıdaki başvuru haberimizden inceleyebilirsiniz.

https://isilanlarikariyer.com/kamuya-kutuphaneci-programci-tekniker-mimar-muhendis-buro-personeli-alimi-basladi-31006h.htm

Marmara Üniversitesi 47 personel alımı

Marmara Üniversitesi bünyesinde farklı branşlarda olmak üzere KPSS taban puan şartı olmadan 47 kamu personel alımı yapılıyor. Büro personeli, Koruma ve Güvenlik personeli, Mühendis ile tekniker alımları için süreç 8 Aralık'a kadar sürecek. Hemen bu haberimizden tüm detaylara erişim sağlayabilirsiniz.

https://isilanlarikariyer.com/kamuya-yeni-tekniker-koruma-guvenlik-buro-personeli-muhendis-alimi-aciklandi-31038h.htm

Diğer TÜM GÜNCEL İŞ İLANLARINA hemen aşağıdaki SOSYAL MEDYA hesaplarımızdan, MOBİL UYGULAMAMIZI indirerek anında gelen bildirimlerden ve internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Tüm ilanlar: https://isilanlarikariyer.com/memur-alimi-haberleri-15hk.htm

İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM Hesabımız.

FACEBOOK Hesabımız.

TWITTER Hesabımız.

IPHONE Uygulamamız.

ANDROID Uygulamamız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.