KPSS Şartsız Yeni Kamu Personel Alımı Yapılacak! İkamet Şartsız İlan Açıklandı

KPSS Şartsız Yeni Kamu Personel Alımı Yapılacak! İkamet Şartsız İlan Açıklandı

Kamu üniversitesi bünyesinde sözleşmeli memur alımı başvuruları açıklandı. KPSS şartı olmadan canlı model alımına dair tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte gerekli sürecin yer aldığı haberimiz.

Trabzon Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı aranmaksızın yeni sözleşmeli personel alımı ilanı açıklandı. Kamu memur alımı başvuru tüm detayları bu yazımızda hemen inceleyebilirsiniz.

Trabzon Üniversitesi canlı model alımı mezuniyetler - özel şartlar

1 Canlı Model (Kadın) alımı için en az lise mezunu olmak, KPSS şartı aranmamaktadır, vücut bütünlüğüne sahip olmak, uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve dayanıklı olmak,

1 Canlı Model (Erkek) alımı için en az lise mezunu olmak, KPSS şartı aranmamaktadır, vücut bütünlüğüne sahip olmak, uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve dayanıklı olmak gerekmektedir.

Kamu personel alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48’inci maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl/ruh sağlığı ve vücut hastalığı ile ilgili özrü bulunmamak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekmektedir.

Sözleşmeli personel alımı başvuru belgeleri ve süreci

Öğrenim Belgesi, Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi, Askerlik durum belgesi ve güncel adli sicil kaydı, Başvuru Formu, 1 adet güncel vesikalık fotoğraf, Sağlık kurul raporu istenmektedir. Trabzon Üniversitesi personel alımı için başvurular Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekanlık binasına istenilen belgeler ile birlikte şahsen olacaktır. Süreç 2 Şubat 2023 tarihine kadar devam edecek. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/trabzon-universitesi-personel-alimi.20230119120802.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum