KPSS Şartsız Yüksek Maaşla Kamu Memur Alımı Başvuruları

KPSS Şartsız Yüksek Maaşla Kamu Memur Alımı Başvuruları

Kamuya Kamu Personel Seçme Sınavı “KPSS” şartı aranmadan da adayların başvuru yapabileceği kadrolar için başvurular alınıyor. KPSS’siz memur atama başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Kamu Üniversitesi tarafından KPSS şartı aranmadan yeni ve güncel memur personel alımı başvuruları bu hafta sona erecek. Boğaziçi Üniversitesi memur atama başvuru süreci ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda hazırladık. KPSS şartsız başvuracak adaylar değerlendirmede 70 olarak baz alınacaklardır.

Kamu memur alımı (genel şartlar)

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu DMK’daki şartları aranmaktadır. Adayların askerlikle ilişiği olmaması şartı aranıyor. Ayrıca kazanan adayların tam teşekküllü hastaneden alınmış sağlık kurulu raporu da edinmeleri gerekiyor.

Boğaziçi Üniversitesi personel alımı mezuniyetler ve kontenjanlar

Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliği mezunları başvurabilir. Ayrıca diğer mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları da başvurabilir.

1 proje geliştirme uzmanı için 2 katına kadar maaş, 1 iş geliştirme uzmanı için 2 katına kadar maaş, 2 analiz, veri ve test uzmanı için 2 katına kadar maaş, 1 donanım ve ağ destek sorumlusu 2 katına kadar maaş, 1 bilgi güvenliği uzmanı 2 katına kadar olmak üzere maaş verilecektir. 1 kat maaş ortalama 16 bin TL’dir.  İşte başvuru süreci:

Kamu personel alımı başvuru tarihleri

Boğaziçi Üniversitesi memur alımı başvuruları 21 Eylül 2022 tarihine kadar yapabileceklerdir. Başvuru iş ve işlemleri şahsen veya posta ile olması gerekiyor. İkamet şartı yok. İşte tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/bogazici-universitesi-personel-alimi.20220907121554.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum