KPSS Şartsız Yüksek Maaşla Kamuda Memur Personel Alımı Sona Eriyor

KPSS Şartsız Yüksek Maaşla Kamuda Memur Personel Alımı Sona Eriyor

Kamu üniversitesi bünyesinde KPSS puan zorunluluğu olmadan da adayların başvuru yapabileceği yüksek maaşla kamu memur alımı başvuru süreci tamamlanıyor. İşte gerekli başvurular ve tüm sürece dair detayların yer aldığı haberimiz.

İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından 11 bin 488 TL’nin katları şeklinde 2 ve 3 kat maaşla memur alımı başvuruları tamamlanıyor. Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı için yüksek maaşla atamalarda KPSS puanı istenmiyor. Puanı olmayan tüm adaylar değerlendirmede 70 olarak baz alınacaktır. İşte gerekli sürece ve şartlara dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Cerrahpaşa memur alımı mezuniyetler

Başvuru için adayların 4 yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümleri mezunları başvurabilir. Öte yandan diğer 4 yıllık fakültelerin şu bölümleri de başvuru yapabilir: Mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları başvurabilir.

Sözleşmeli personel alımı başvuru genel şartlar

Sözleşmeli bilişim personeli alımı için başvurularda adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşıması gerekiyor. Bu kapsamda T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak gerekiyor. KPSS şartı yok. İşte gerekli başvurulara dair tüm detaylar:

İstanbul Üniversitesi personel alımı maaşları

2 Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için 3 katına kadar, 1 Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için 3 katına kadar, 3 Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için 2 katına kadar ücret verilecektir. Bu kapsamda 1 katına kadar sözleşmeli bilişim personeli maaşları: 11 bin 488 TL’dir. Bu atamada 2 ve 3 kat maaşlar bulunmaktadır.

4/B personel alımı başvuru süreci

İstanbul Teknik Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü için adaylar başvurularını 12 Mayıs’a kadar yapabilirler. Sürece dair başvuru tüm detaylarını aşağıdaki başvuru kılavuzundan hemen inceleyebilirsiniz.

Tıkla HEMEN başvuru kılavuzunu İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/stanbul-universitesi-cerrahpasa-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.