KPSS Şartsız Yüksek Maaşlarla Kamu Personeli Alımı! Güncel Başvuru Sona Eriyor

KPSS Şartsız Yüksek Maaşlarla Kamu Personeli Alımı! Güncel Başvuru Sona Eriyor

Kamu kurumu bünyesinde yüksek maaşla olmak üzere güncel memur personel alımı başvuruları alınıyor. Kamu personel atama başvuru süreci, şartlar ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartsız GÜNCEL MEMUR ALIMI başvuruları tamamlanıyor. TÜRKAK’a personel alımı yapılacak. Türk Akreditasyon Kurumu için “Sözleşmeli Bilişim Personeli” alımı süreci ve şartları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte gerekli detaylar ve başvuru hususları.

TÜRKAK memur alımı başvuru şartları

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan şartları taşıması, T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiği olmaması, askerlikle ilişiği olmaması şartları yer alıyor. KPSS şartı yok. BU kapsamda puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adaylar 70 olarak baz alınacaktır.

Kamu personel alımı mezuniyet şartları

Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliklerinden mezun olanlar başvurabilir. Ayrıca özel hususları taşıyan “diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümü mezunları” da başvuru yapabilir.

Memur personel alımı başvuru tarihleri

Türk Akreditasyon Kurumu “TÜRKAK” memur alımı için başvuru iş ve işlemleri 9 Nisan 2023 tarihi dahil olmak üzere yapılabilecektir. Adaylar başvurularını şahsen ya da posta ile yapmaları gerekiyor. Süreç “ Mustafa Kemal Mahallesi 2125. Sokak No:1 Çankaya/ANKARA” adresine gerekli başvuru belgeleri teslim edilerek tamamlanabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.