KTÜ En Az Lise Mezunu 20 Sözleşmeli Personel İlanı

KTÜ En Az Lise Mezunu 20 Sözleşmeli Personel İlanı

Karadeniz Teknik Üniversitesi tarafından yapılacak olan kamu personeli alımı için 20 kişilik kontenjan açıldı. Adayların yapacakları başvurular için en az lise mezunu olmak aranmaktadır. KPSS puan sıralaması yapılacaktır. Detaylar haberimizde…

Kamu kurum ve kuruluşları kapsamında devam eden sözleşmeli personel alımı dahilinde güncel bir başvuru süreci başlatıldı. Öncelikli olarak başvuru kılavuzu yayımlanan alımlar için adaylara şartlar ve kontenjanlar sunuldu.

Kamu Üniversitesi Personel Alımları 

Karadeniz Bölgesi dahilinde en fazla istihdam sağlayan illerin başında gelen Trabzon iş ilanları kapsamında güncel bir başvuru kılavuzu yayımlandı. Adayların hak kazanmaları halinde Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Başhekimliği bünyesinde hizmet verecekleri açıklandı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Farabi Hastanesi personel alımı için toplamda farklı unvanlarda olmak üzere 20 kişilik kontenjan açıldı. Adayların sağlık personeli alımı alanında istihdam edilecekleri beyan edilirken; Hemşire alımı için 3 farklı ilan açıklandı. ilgili alımlar dahilinde 10 kişilik, 4 kişilik ve 5 kişilik alımlar yapılacak olup; ayrıca Sağlık Teknikeri alanında 1 kişi, Röntgen Teknisyeni alanında 2 kişi olarak alım yapılacaktır.

Başvurular Nisan Ayında Başlayacak!

Nisan 2021 iş ilanları arasında ilan edilen personel alımı başvuru kılavuzu kapsamında; işlem yapacak olan adayların 5 Nisan 2021 tarihinden itibaren başvurularını tamamlaması mümkün olacaktır. Adaylar son olarak başvurularını 19 Nisan 2021 tarihine kadar tamamlayabilecektir.

Başvuruların akabinde 15 gün içerisinde sonuçlar açıklanacak olup; ilgili işlemler üniversitenin resmi internet adresinden online olarak yapılacaktır.

Başvuru Şartları

10 Hemşire alımı için; Sağlık Yüksekokulu (Lisans) Hemşirelik Bölümü mezunu olmak şartı aranırken; 4 kişilik Hemşire alımı için de alanında lise mezunu olan adayların başvuruları kabul edilecektir. 3 Hemşire alımı için de en az 1 yıl Servis Hemşireliği yapmış olan lise mezunu adaylar tercih edilecektir.

Sağlık Teknikeri alımı için Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (Ön Lisans) ATT (Acil Tıp Teknikerliği) Bölümü veya Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (Ön Lisans) İlk ve Acil Yardım Bölümü mezunu olan adaylar arsından Üniversite Hastanesi Acil Servisinde en az 3 yıl hizmet veren adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

Röntgen Teknisyeni alımları için Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği Bölümü mezunu olmak şartı ile 1 kişi ve ayrıca Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği Bölümü mezunu olmak şartı ile de 1 kişi alınacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum