Küçükçekmece Belediyesi En Az İlkokul Daimi 50 Personel Alımları

Küçükçekmece Belediyesi En Az İlkokul Daimi 50 Personel Alımları

Küçükçekmece Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilana göre KPSS şartsız en az İlkokul mezunu daimi kadroda 50 personel alımı yapılacağı belirtiliyor.

İŞKUR internet sayfasında yayınlanan ilana göre kurum dışı personel alımları kapsamında İstanbul İli Küçükçekmece Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartsız en az İlkokul mezunu daimi kadroda toplam 50 vasıfsız personel alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvuru işlemlerini 8 Nisan 2021 tarihine kadar (8 Nisan dahil) yapacaklardır.

Başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvuru işlemlerini başvuru kılavuzunda yer alan kurum e-posta adresine (basvuru@kitas.ist) Online olarak yapacaklardır.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (50 personel)

En az İlkokul mezunu olmak, Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak ve Küçükçekmece İlçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen evraklar

Kimlik fotokopisi, Diploma, İkametgah belgesi, Sürücü belgesi, Askerlik durum belgesi, İŞKUR iş arayan belgesi istenmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum